Komentarze (114)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~TW SB "Zeg" -

Bezrobocie- prawdziwe- w PL wynosi wśród kobiet 33% a mężczyzn 30%. Doliczyć do tego 2 mln Polaków i Polek za granicą, to jest 45%.
Odpowiedzi (18)

Napisał(a): ~OOKO -

POLSCE NIC JUZ NIE GROZI !! kiedy ferdek siekiera rozbil zegar liczacy dlug publiczy ?? JAK REKA ODJAL - POLEPSZYLO SIE !!! kiepski ma leb na karku ]
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~uk-emigrant -

Prosze poprawic - powinno byc credit crunch (also known as a credit squeeze or credit crisis)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~KAKER -

Rostowski to diabeł w ludzkim ciele.mówią to jego oczy,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~niepewny -

Tydzień temu na interii pisali że jesteśmy nr 1 w ściąganiu kapitału a teraz ucieka . To się zdecydujcie jak ma być panowie dziennikarze z niemieckiej interii.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~andrzejkrol44 -

To świetnia Mamona tylko zatraca wartości. będzie spokój!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wojtek -

Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~like63 -

Być może naiwniak ze mnie ale mam nadzieję iż te tuskie pawlaki rostowskie sikorsie odpowiedzą za to wszystko co Polsce robią tak jak odpowiada tymoszenko i UE ich nie uratuje pójdą w kamasze na długie lata
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Czas -

W Warszawie odbyło się spotkanie z panem Wojciechem Kornowskim (byłym właścicielem i menadżerem szpitali Korvita w Poznaniu, a co NAJWAŻNIEJSZE praktykiem, a nie teoretykiem) na temat : Jak USPRAWNIĆ Polską Służbę Zdrowia !!! ZNANY jest on z tego, że powiedział dziennikarzowi, że jeśli znajdzie pacjenta (obecnego lub byłego), który jest niezadowolony z obsługi lub jakości leczenia w jego szpitalach to oddaje mu SWOJĄ ROCZNĄ pensję !! Dziennikarz szukał i nie znalazł !! Kornowski UDOWADNIAŁ , że w Polsce można USPRAWNIĆ Służbę Zdrowia tak, aby pacjenci byli zadowoleni !! Mówił, że TRZEBA TYLKO CHCIEĆ I WIEDZIEĆ JAK TO ZROBIĆ !!!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz