74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +0
74 ppt ?

Nerwica lękowa (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nerwica lękowa

Napisał(a): itati -

Cierpię na nerwice lekową, leczę się u psychiatry i biorę od roku leki srri , niestety niewiele mi one pomagają.Nadal mam ataki paniki, szczególnie w pracy. Praca jest moim podstawowym problemem i z powodu nerwicy nie mogę jej utrzymać. Zapominam co mi ktoś mówił,jak sie cos robi, ciągle się mylę, nie pamiętam gdzie coś położyłam, nie potrafię zapanować nad stresem, gdy czegoś nie umiem i wpadam w panikę , a potem popełniam masę błędów. Pracowałam tez za granica, jednak zostałam zwolniona w , byłam pakowaczem odzieży na magazynie, na początku szło mi dobrze, później znów przyszedł lęk, ze na pewno sobie nie poradzę i tak sie stało zaczęłam gubić dokumenty , papiery, skanery i wyleciałam z hukiem. Czy ktoś z was tez ma taki problemy?Jak sobie z tym radzić?
INTERIA.PL

Re: Nerwica lękowa

Napisał(a): Gość -

Zmień lekarz!!!!!!!!!!

A czy wykonywałaś inne badania....np w kierunku chorób serca?
Wiesz, dziś wielu lekarzy przy takich objawach jak Twoje stwierdzają nerwicę, stany lękowe....taka modna choroba cywilizacyjna...:)
A nie zawsze tak jest....Ja miałam podobnie, dochodziło do tego że bałam się wyjść na zakupy!!!!
Mój lekarz przez trzy lata wmawiał mi właśnie nerwicę, proponował silne leki, a że ja uparta jestem i leków się boję, to wolałam się męczyć...:)
Koniec końców sprawa się wyjaśniła jak wylądowałam na SOR-e........i skierowano mnie do kardiologa.....okazało się że mam ukrytą wadę serca.....Pod odpowiednią opieką i leczeniem minęło jak ręką odjął!!! Od paru lat mam spokój!
A mój kardiolog do dziś pęka ze śmiechu na diagnozę tej nerwicy:))))
Właśnie choroby serca często dają podobne objawy do nerwic, silne niewytłumaczalne stany lękowe.......
Warto się przebadać. W każdym razie, jeżeli od roku bierzesz leki i nic, nadal zalecam zmianę lekarza! Nie warto się męczyć i tracić życia!
Powodzenia!:)))

Reklama

Napisał(a): lusi50 -

I ja wtrącę swoje trzy grosze. Miałam podobny przypadek w rodzinie. Terapia i leki nie pomagały. Ta osoba trafiła jednak na dobrego lekarza ,który poradził jej zrobić badania na bakterie i grzyby. Okazało sie ,że miała kandydoze! Wywołuje ją grzyb Candida albicans. Miała już te grzyby we krwi , co wywoływało różne objawy chorobowe w tym problemy psychiczne. Poczytaj sobie o tym w internecie ,materiałów na ten temat jest mnóstwo. Podam Ci link do strony gdzie możesz sie przebadać na tego typu zakażenia. Nie wiem gdzie mieszkasz ,ale ich placówki sa w każdym dużym mieście[url=http://grzybica-diagnostyka.pl/test-obciazen][/url]

Powiem Ci, że leki nie zawsze działają. Moim zdaniem o wiele większe znaczenie ma wsparcie psychologiczne i odpowiednio poprowadzona psychoterapią. Potrafią zdziałać cuda i nie trzeba faszerować się zbędnymi chemioterapeutykami. Sama swego czasu walczyłam z nerwicą - leki nie pomagały zbytnio , pomogły dopiero wizyty u psychologa. Ja chodziłam do gabinetu pani Kielczyk na Gocławskiej w Warszawie na psychoterapię indywidualną i bardzo sobie chwalę. Przyjmuje tam wielu wykwalifikowanych psychologów.

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie wiem gdzie chodzisz do lekarza, ale też bym radziła zmienić. Poszukaj sobie miejsc, gdzie specjalizują sie w nerwicach. wyszukaj w google coś... jak patrzyłam to wyskoczyła mi jakaś klinika wolmed i kilka innych, więc myślę że jest w czym wybierac

Reklama

Napisał(a): gość -

Moje problemy nawarstwiały się. Tymczasem mój stan psychiczny stale się pogarszał. Nie radziłam sobie kompletnie, a nie miałam nikogo, kto by mi pomógł, na kogo mogłabym liczyć. Kiedy już byłam na skraju wyczerpania, zdecydowałam się spróbować poszukać ratunku w ezoteryce. Zamówiłam oczyszczenie energetyczne na stronie moc-energii.pl . I rzeczywiście podziałało. Zaczęłam czuć się lepiej, mieć więcej energii, przez co poradziłam sobie z problemami, które wcześniej wydawały mi się nie do przezwyciężenia.

Cierpiałam na nerwicę lękową. Nikomu nie życzę tego, co przeszłam, ale ci którzy sami tego doświadczyli dobrze wiedzą, co mam na myśli. Żyjąc w nieustannym napięciu ciężko jest normalnie funkcjonować. Rodzice poradzili wizytę u psychologa. Nie mając nic do stracenia zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Poszłam do Psychologgii do Anny Spadarzewskiej. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę wdzięczna jakiemuś psychologowi, ale tak jest i dziękuję rodzicom, za to, że dali mi taką radę.

Napisał(a): justys13579 -

~tarkova Chodzi Ci o artykuł http://nanerw(...)rwicy/? Ja dzięki niemu się dowiedziałam co może "pomagać" i sprzyjać nerwicy dlatego teraz się przed tym bronie. Nie sądziłam, że np. stres może być aż tak groźny!
ja też gdzieś w tamtym mce czytałam ten portal nanerwy.expert także teraz jestem bardziej spokojnym człowiekiem wyeliminowałam wszystko co potęgowało u mnie stres nauczylam się panować nad tym i jest ok

Napisał(a): ~Joli80 -

Trzeba leczyć od razu, jak tylko zostanie zdiagnozowana. Terapia + leki + zmiana stylu zycia na bardziej spokojny. Tak u mnie jest a jestem pacjentką pani psycholog z Lwowskiej 5http://www.lw(...)ka5.pl/ szczerze powiem, że nie do przecenienia dla mnie jest rozmowa, czyli terapia. Rzeczywiście pozwala zrozumieć to, co się dzieje z człowiekiem. Mam nadzieję, że moje problemy niedługo ustąpią.

Napisał(a): ~viki -

Z nerwicą lękową zmagam się od kilku lat. Na początku było na prawdę źle, sama też nie chciałam podejmować jakiegokolwiek leczenia. Przestałam nawet wychodzić z domu, dlatego też zdecydowałam się w końcu na leczenie. Wybrałam gabinet Pani Ewy Krasuskiej-Błachnio i gorąco polecam :) Moje stany lękowe po psychoterapii znacznie się zmniejszyły. Wiadomo, że zdarza się gorszy dzień, ale już nie mam tak silnych lęków jak przed leczeniem :) Tutaj masz namiary na gabinethttps://psych(...)lce.pl/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Nerwica lkowa - Forum
  • silna nerwica lkowa - forum
  • nerwica lkowa forum
  • nerwica forum
  • nerwica lękowa forum
  • nerwica-forum dyskusyjne
Do góry strony: Nerwica lękowa