22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +46
22 ppt ?

Nic się nie stało - manipulacje i oszczerstwa. (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nic się nie stało - manipulacje i oszczerstwa.

Napisał(a): LATO2019 -

Film nie opowiada o praktykach pedofilskich w polskim show-biznesie i o zamieszanych w to celebrytach. Dokument "Nic się nie stało" skupia się na historii zgwałconej 14-latki Anaid z Gdańska, która pięć lat temu popełniła samobójstwo oraz o sopockim klubie Zatoka Sztuki, gdzie dochodzić miało do molestowania młodych dziewczyn.
Klub Zatoka Sztuki był kilka lat temu bardzo popularny wśród polskich aktorów, muzyków, sportowców, celebrytów i w filmie można faktycznie zobaczyć zdjęcia, na których widać, że bawili się tam m.in. Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk, Blanka Lipińska, Tomasz Iwan czy Adam "Nergal" Darski. Ale na tym ich związek ze sprawą się kończy.

INTERIA.PL

Re: Nic się nie stało - manipulacje i oszczerstwa.

Napisał(a): LATO2019 -

W czwartek popołudniu głos zabrał Borys Szyc, który we wpisie na Facebooku ujawnił nieocenzurowaną korespondencję z reżyserem filmu Sylwestrem Latkowskim. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - wyznał oburzony aktor.
Wywołany został również Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki, którzy już zapowiedzieli, że skierują sprawę do sądu. O co chodziło?

Reklama

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

LATO2019 W czwartek popołudniu głos zabrał Borys Szyc, który we wpisie na Facebooku ujawnił nieocenzurowaną korespondencję z reżyserem filmu Sylwestrem Latkowskim. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - wyznał oburzony aktor.
Wywołany został również Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki, którzy już zapowiedzieli, że skierują sprawę do sądu. O co chodziło?

Nie oglądałam tego filmu...od razu zaznaczam. Dyskusję po filmie obejrzałam.
O wspomnianych celebrytach można jednak co nieco poczytać, zdjęcia w internecie obejrzeć. Robisz tu świętych, z nieświętych. I tu nie chodzi, by kogoś zglebić, ale wystarczy internet przejrzeć. I swoje wnioski wyciagnąć.
Nie chcę tu wstawiać żadnych linków do artykułów sprzed 5, 4 czy 2 lat. Kto chce to sam znajdzie.

Napisał(a): Abrakadabra365 -

Dobrawa1
LATO2019 W czwartek popołudniu głos zabrał Borys Szyc, który we wpisie na Facebooku ujawnił nieocenzurowaną korespondencję z reżyserem filmu Sylwestrem Latkowskim. "Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał" - wyznał oburzony aktor.

O wspomnianych celebrytach można jednak co nieco poczytać, zdjęcia w internecie obejrzeć. Robisz tu świętych, z nieświętych. I tu nie chodzi, by kogoś zglebić, ale wystarczy internet przejrzeć. I swoje wnioski wyciagnąć.
Nie chcę tu wstawiać żadnych linków do artykułów sprzed 5, 4 czy 2 lat. Kto chce to sam znajdzie.
Nie trzeba tego oglądać, wystarczy się domyślić. Ci, którzy nas wyzywają od moherów i zacofańców od lat ruchali małolaty i poprzez ataki na KK chcieli swoje zbrodnie zataić!

Reklama

Napisał(a): Abrakadabra365 -

Dobrawa1

Oglądaj niewiasto i pomyśl zanim znów zagłosujesz na tch zboczeńców z PO!https://vod.t(...)8142325

Napisał(a): Ada777 -

Krzysztof Zanussi zapowiada pozew przeciw Sylwestrowi Latkowskiemu
"Przywołanie mojego nazwiska w kontekście spraw poruszanych przez Sylwestra Latkowskiego nie miało żadnych podstaw w stanie faktycznym i stanowiło pomówienie" - napisał w oświadczeniu reżyser Krzysztof Zanussi, zapowiadając pozew przeciwko reżyserowi dokumentu "Nic się nie stało".

Napisał(a): Dobrawa1 -

Abrakadabra365

Oglądaj niewiasto i pomyśl zanim znów zagłosujesz na tch zboczeńców z PO!https://vod.t(...)8142325
Nigdy na PO nie głosowałam. Zawsze na PiS. Teraz mam wielką wątpliwość, czy w ogóle będę głosować. Mam tej bijatyki słownej, medialnej serdecznie już dosyć. I to z obu stron

Napisał(a): olacda -

"Ale na tym ich związek ze sprawą się kończy."- wymienieni ludzie popierają pedofilię i gwałcenie naszych dzieci. Powinni być za to piętnowani w społeczeństwie. To celebryci z Warszawy brali w tym udział. Teraz czas na działania policji, sądów i prokuratury. Chyba, że ich przekupią.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nic się nie stało - manipulacje i oszczerstwa.