Odpowiadasz na:
Nic, tylko liście.

sosna177
Temat dodał(a):
sosna177 -
Liście figowe, które symbolizują przykrycie, a nie całkowite okrycie. Pamiętacie Adama i Ewę?Po przekroczeniu Bożego zakazu, po zjedzeniu zakazanego owocu, oni nagle zobaczyli, że są nadzy.Ludzkie myślenie, już wtedy pokazało, że można coś prawdziwego.....zastąpić czymś fałszywym. Bóg dziś także dał mam zakazy, których nie możemy przekraczać. Jeżeli On mówi..."...nie będziesz cudzołożył..." - to tego nie możesz robić. Gdy mimo wszystko, przekraczasz ten zakaz.....to robisz sobie listek figowy, który ma przykryć ten grzech. Na jakiś czas dobrze się z tym czujesz.....bo wyspowiadałeś się człowiekowi....i na chwilę czujesz się z tym dobrze, lecz ten grzech nie został zmazany, tylko przykryty. W taki sposób działa człowiek, i w taki sam sposób działa...... każda religia.Religia, znaczy przykrycie. Patrzmy dalej, co działo się w Raju. Gdy Adam i Ewa schowali się przed Bogiem, bo wiedzieli, że popełnili gdzech.......to co Bóg zrobił?Bóg zabił Baranka, odarł go ze skóry, i tymi krwawiącymi skórami......okrył....nie przykrył......okrył nimi pierwszych ludzi, a potem wypędził ich z Raju.Dzisiejsze religie, są tylko przykryciem, i niczym więcej.Nawróćcie się do Boga = Jezusa Chrystusa, który Jedynie Jest Dawcą Żywota Wiecznego. Dajcie się okryć Jego świętą Krwią. Żadna religia tego Wam nie gwarantuje, bo jak można mieć jakąkolwiek nadzieję w grzesznym człowieku. No jak?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nic, tylko liście.

Napisał(a): sosna177 -

sosna177
~Obserwator
sosna177
~Obserwator
sosna177
~Obserwator Bóg musiał zamordować niewinnego baranka i zedrzeć z biedaka skórę powiadasz?

Nieźle.
Szkoda, że tylko tyle zrozumiałeś.

Że Baranek, jest symbolem tego, co stało się 4 tysiące lat póżniej, gdy Syn Boży, umierał na krzyżu, za nas, a jego święta Krew, lała się na ziemię i ludzi, by ich odkupić.

Kto jest tą Krwią okryty, ten jest bezpieczny.
Jak wydumałaś że to tylko symbol, ta interesująca zabawa z krwią niewinnego?

Bazując na tym łatwo usprawiedliwiać morderstwa niewiniątek imieniu Boga
Nic nie ....wydumałam.
Bóg niczego nie robił na pokaz. Wszystko o czym przeczytasz w Biblii, musi się wypełnić, i musi się ze sobą zgadzać.
Czytaj Biblię, a sam się przekonasz, że tak było.
Sosno niebogo, Biblię znam dużo lepiej od Ciebie a co gorsza rozumiem teksty drukowane.
Nie kombinuję czytając... co i kto miał na myśli bo prowadzi to na manowce rozumu.

Podobnie jest w Twoim przypadku - pisze wysmaruj się krwią a Ty kombinujesz że nie znaczy to co oznacza, ale znaczy to co zupełnie innego.

Jak ktoś Ci powie ...boli mnie głowa, nie kombinujesz co miał na myśli mówiąc to -przyjmujesz to jako prosty przekaz werbalny oznaczający ból głowy drugiego.
Logos, wiem że to Ty.

Gdybyś znał Biblię, i wierzył Jej, to byś się zgodził, choćby na wersety, które podaję, i bylibyśmy jednego Ducha i jednego serca.

Lecz nie jesteśmy. Gdy piszę Wam prawdę, zawsze znajdzie się ktoś, kto próbuje to wyśmiać, lub podważyć, jak w tym przypadku.

Gdyby było napisane - wysmaruj się krwią - to dla posłuszeństwa Słowu......zrobiłabym to.
Problem leży w tym, że nigdzie nie jest tak napisane.

Izraelici, chcąc przeżyć, musieli .....wysmarować krwią baranka, odrzwia....a nie siebie.
Gdy anioł śmierci przechodził.....i widział krew na odrzwiach , omijał ten dom, a wszyscy, którzy byli w tym domu zgromadzeni, byli bezpieczni.

To samo jest dzisiaj, tylko w duchowym zakresie.
W Egipcie była to fizyczna, lepka i czerwona krew baranka paschalnego........dzisiaj, jest to duchowa Krew Syna Bożego.

Nie będę Ci tego tłumaczyć. Proś Boga o zrozumienie.

Jak mało..... wręcz wcale, nie widzę tu ludzi, którzy cokolwiek wiedzą więcej, od tego, że Jezus się urodził, umarł i zmartwychwstał.

I wypełnia się to co Jezus powiedział :..."...nie bój się maleńka trzódko, gdyż upodobało się Ojcu dać wam Królestwo....".
Inni nawet tego Królestwa ....nie zobaczą, bo .....tylko liście produkują.

Napisał(a): sosna177 -

~ANNA KREDYT ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się
Możesz te swoje wynurzenia pisać w tych działach, gdzie powinnaś je pisać?

Reklama

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

Napisał(a): ~gość -

sosna177
~Obserwator
sosna177
~Obserwator
sosna177
~Obserwator Bóg musiał zamordować niewinnego baranka i zedrzeć z biedaka skórę powiadasz?

Nieźle.
Szkoda, że tylko tyle zrozumiałeś.

Że Baranek, jest symbolem tego, co stało się 4 tysiące lat póżniej, gdy Syn Boży, umierał na krzyżu, za nas, a jego święta Krew, lała się na ziemię i ludzi, by ich odkupić.

Kto jest tą Krwią okryty, ten jest bezpieczny.
Jak wydumałaś że to tylko symbol, ta interesująca zabawa z krwią niewinnego?

Bazując na tym łatwo usprawiedliwiać morderstwa niewiniątek imieniu Boga
Nic nie ....wydumałam.
Bóg niczego nie robił na pokaz. Wszystko o czym przeczytasz w Biblii, musi się wypełnić, i musi się ze sobą zgadzać.
Czytaj Biblię, a sam się przekonasz, że tak było.
Sosno niebogo, Biblię znam dużo lepiej od Ciebie a co gorsza rozumiem teksty drukowane.
Nie kombinuję czytając... co i kto miał na myśli bo prowadzi to na manowce rozumu.

Podobnie jest w Twoim przypadku - pisze wysmaruj się krwią a Ty kombinujesz że nie znaczy to co oznacza, ale znaczy to co zupełnie innego.

Jak ktoś Ci powie ...boli mnie głowa, nie kombinujesz co miał na myśli mówiąc to -przyjmujesz to jako prosty przekaz werbalny oznaczający ból głowy drugiego.
Logos, wiem że to Ty.

Gdybyś znał Biblię, i wierzył Jej, to byś się zgodził, choćby na wersety, które podaję, i bylibyśmy jednego Ducha i jednego serca.

Lecz nie jesteśmy. Gdy piszę Wam prawdę, zawsze znajdzie się ktoś, kto próbuje to wyśmiać, lub podważyć, jak w tym przypadku.

Gdyby było napisane - wysmaruj się krwią - to dla posłuszeństwa Słowu......zrobiłabym to.
Problem leży w tym, że nigdzie nie jest tak napisane.

Izraelici, chcąc przeżyć, musieli .....wysmarować krwią baranka, odrzwia....a nie siebie.
Gdy anioł śmierci przechodził.....i widział krew na odrzwiach , omijał ten dom, a wszyscy, którzy byli w tym domu zgromadzeni, byli bezpieczni.

To samo jest dzisiaj, tylko w duchowym zakresie.
W Egipcie była to fizyczna, lepka i czerwona krew baranka paschalnego........dzisiaj, jest to duchowa Krew Syna Bożego.

Nie będę Ci tego tłumaczyć. Proś Boga o zrozumienie.

Judas ksywa Obserwator czyni wbrew naturze. Nigdzie nie jest napisane "spożywajcie śluz z pochwy" a on konsumuje.

Reklama