1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54 tys.
  • Odpowiedzi401
  • Ocen na +510
1 tys. ppt ?

Nie będźcie dla Prezydenta tacy niedobrzy. Nie tylko latem. Polacy zaapelowali do opozycji (402)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie będźcie dla Prezydenta tacy niedobrzy. Nie tylko latem. Polacy zaapelowali do opozycji

Napisał(a): uni -

Tak przynajmniej wynika z sondaży Social Changes dla wpolityce. Na pytanie, czy politycy opozycji powinni okazywać Prezydentowi Andrzejowi Dudzie większy szacunek niż obecnie.

26% Polaków - jak to często bywa - nie miało zdania. Jednak aż 43% stwierdziło, że tak, politycy opozycji powinni okazywać większy szacunek Prezydentowi, a przeciwnego zdania było 31% respondentów. Oczywiście odpowiedzi skorelowane były z preferencjami politycznymi - zwolennicy rządu byli bardziej na tak, opozycji - bardziej na nie.

A Wy jak uważacie? Potrzeba więcej szacunku dla Prezydenta?
INTERIA.PL

Re: Nie będźcie dla Prezydenta tacy niedobrzy. Nie tylko latem. Polacy zaapelowali do opozycji

Napisał(a): taie -

W imię tego szacunku wklejam ten filmikhttps://www.y(...)AJNJ3mI

Przynajmniej lalkarka ładniejsza .

Reklama

Re: Nie będźcie dla Prezydenta tacy niedobrzy. Nie tylko latem. Polacy zaapelowali do opozycji

Napisał(a): ~jahu -

Przez 5 lat pokazał, że nie był Prezydentem ani Polski ani Polaków a jedynie pajacykiem Prezesa. Zobaczymy co teraz pokaże. Na szacunek trzeba sobie zapracować, ciężko zapracować.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~demaskator -

[cytat kogo=~gość]Ja za obecnym prezydentem głosowałem w 1 i w 2 turze wyborów prezydenckich.
[/cytat hahahaha........To dowód że nie potrafisz myśleć ,a za kasę sprzedasz wolność i demokrację.

Napisał(a): ~Ewa -

będźcie? szacunek lewaków to nóż w plecy, wsiadajcie na swoje wiełosipiedy i wyjedźcie z tego kraju do tego z którego wasi dziadowie czy ojcowie na tankach przyjechali

Napisał(a): ~prawda -

~ajado Czy opozycja to nie Polacy??
Opozycja to Polacy,a PISowcy jak sama nazwa wskazuje to pisowcy nie Polacy.Chyba to zrozumiale .PISowcy próbują zniszczyć Polskę ,wywalić z UE ośmieszają kraj,zrywają cywilizacyjne konwencje i układy,nie przestrzegają konstytucji lamią prawo międzynarodowe ,pchają w łapy Putina,Zmyślają zagrożenia ,cofają kraj w średniowiecze.Czy to Polacy odpowiedz po tych argumentach sam.

Napisał(a): ~antypis -

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a notoryczne łamanie Konstytucji RP będzie tylko powodem do postawienia go w przyszłości przed Trybunałem Stanu, Swoją drogą, myślałem, że gorszego Prezydenta RP od Kaczyńskiego już nigdy nie będzie - jakże się myliłem....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie będźcie dla Prezydenta tacy niedobrzy. Nie tylko latem. Polacy zaapelowali do opozycji