2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych. (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych.

Napisał(a): ~Jakubtrouble -

Długo się zbierałem, ale chyba warto podzielić się z Wami moją historią. Zaczęło się niewinnie, ale pęcherz pod napletkiem sprawiał mi coraz większy dyskomfort. Uznałem, że najlepiej poradzić się lekarza, jednak bardzo wstydziłem się tej przypadłości. Rozumiecie, dorosły facet u lekarki na kozetce, pokazujący pęcherz pod napletkiem - to nie brzmi dobrze. Szukałem długo, ale znalazłem i teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że było warto.https://lekar(...)letkiem Warto mieć na uwadze lekarzy zrzeszonych przez portal, bo nigdy niewiadomo co Ci się przyda.
INTERIA.PL

Re: Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych.

Napisał(a): Gość -

...Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych.... ja kiedyś zadałem lekarce bardzo intymne pytanie a ona w odpowiedzi wywaliła mnie za drzwi gabinetu.

Re: Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych.

Napisał(a): ~Kiko82 -

zbigniew1933 ...Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych.... ja kiedyś zadałem lekarce bardzo intymne pytanie a ona w odpowiedzi wywaliła mnie za drzwi gabinetu.
Lekarze są czasami dziwni :D Też w gabinecie zapytałem o coś co oburzyło Panią Urolog -nie wiem, jakaś klauzula sumienia czy co :/ chyba czasem przez internet bezpieczniej haha.
@Jakubtrouble nie testowałem jeszcze tego portalu, zerknę tam thx

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie bójcie się zadawać pytań lekarzom, nawet tych najbardziej intymnych.