Nie daj się oszukać w internecie (2)

Nie daj się oszukać w internecie

Temat dotyczy artykułu: Nie daj się oszukać w internecie

Gdy w internecie znajdziemy ofertę znacznie tańszą od innych, powinniśmy uważać. To może to być wabik na naiwnych. Co ciekawe, oszukać może nas nawet internetowy sklep reklamujący się w gazetach, na największych portalach, a nawet polecany przez znajomych. Expander radzi, by szczególnie uważać wówczas, kiedy sklep internetowy nie akceptuje płatności przy odbiorze, ani kartą, a jedynie przelewem.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~mmarek-ian -

Wszystkie te ostrzeżenia są oczywiście trafne i potrzebne , zwłaszcza jeśli chodzi o sam zakup czego kolwiek , ale oszuści działaja na iinych polach rownież .
Ja kiedyś chciałem zakupić taki podejrzanie tani przedmiot .
Podobny i o tych samych parametrach kosztował prawie dwa razy więcej . Wydawało mi się to podejrzane , ale brnąłem dalej w podawaniu danych , dość szczegółowych jak na zakup drobiazgu ( to nie samochód czy motocykl na raty ) . Ostatecznie zdobyli nieuczciwie na mnie moje dane , a jak doszło do końca , to się wylogowało samo . Wyłudzanie danych , jest też dość częste , zwłaszcza jak trafią na początkującego , lub uczciwego jak ja . Drugi raz już takiego błędu nie popełniłem , że w głupi sposób ktoś mnie wyrolował i ostrzegałem i ostrzegam innych .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~mmarek-ian -

Wszystkie te ostrzeżenia są oczywiście trafne i potrzebne , zwłaszcza jeśli chodzi o sam zakup czego kolwiek , ale oszuści działaja na iinych polach rownież .
Ja kiedyś chciałem zakupić taki podejrzanie tani przedmiot .
Podobny i o tych samych parametrach kosztował prawie dwa razy więcej . Wydawało mi się to podejrzane , ale brnąłem dalej w podawaniu danych , dość szczegółowych jak na zakup drobiazgu ( to nie samochód czy motocykl na raty ) . Ostatecznie zdobyli nieuczciwie na mnie moje dane , a jak doszło do końca , to się wylogowało samo . Wyłudzanie danych , jest też dość częste , zwłaszcza jak trafią na początkującego , lub uczciwego jak ja . Drugi raz już takiego błędu nie popełniłem , że w głupi sposób ktoś mnie wyrolował i ostrzegałem i ostrzegam innych .
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz