255
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +42
255 ppt ?

Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany? (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?

Napisał(a): uni -

Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany? Według informacji „WP”, w ostatni piątek Arcybiskup Marek Jędraszewski został przesłuchany w krakowskiej kurii w sprawie księdza Kazimierza K. Duchowny miał dopuścić się molestowania niepełnosprawnej pacjentki w szpitalu w Suchej Beskidzkiej. Oto, co na temat Kazimierza K. mówi RMF FM:

"W kwietniu 2017 roku ksiądz został przyłapany na kontaktach z półprzytomną pacjentką, gdy dotykał ją w sposób, który jednoznacznie wskazywał na molestowanie"
„Gazeta Wyborcza” podaje z kolei, że Jędraszewski przed przesłuchaniem został pouczony:

„Arcybiskup został przed przesłuchaniem pouczony w trybie art. 183 Kodeksu postępowania karnego”
Gazeta informuje, że takie pouczenia stosuje się względem tych, którym w toku śledztwa może zostać postawiony zarzut „podejrzanego”.
Jak się okazuje, o zachowaniu księdza Kazimierza K. prokuratura miała zostać poinformowana dopiero w 2021 roku. Duchownemu postawiono zarzut molestowania seksualnego osoby niepoczytalnej. Ponadto, prokuratura bada również, dlaczego o całym zajściu organy ścigania zostały poinformowane dopiero po tak długim czasie.
INTERIA.PL

Re: Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?

Napisał(a): marek -

O ile Kaczyński i PiS to największa tragedia, jaka spotkała Polskę w ostatnim półwieczu, o tyle największą tragedią w całej historii naszego państwa jest kościół katolicki i jego zdemoralizowani funkcjonariusze. Do polskich baranków, zaczadzonych kościelnym kadzidłem nie dociera jeszcze, że kościół został założony po to, żeby żyć w luksusie, opływać w dostatki, realizować swoje wyuzdane fantazje, gwałcić, kraść, zabijać i pozostać bezkarnym. Referendum: czy jesteś za wprowadzeniem podatku wyznaniowego na wzór niemiecki, zakazem finansowania jakichkolwiek religii ze środków publicznych i opodatkowaniem kościelnych nieruchomości na zasadach ogólnych?

Reklama

Reklama

Re: Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?

Napisał(a): ~traper -

Pedraszewski to fartuszkowiec. Niestety, sprawca zapewne pozostanie bezkarny, bo żeby być biskupem, trzeba być wyjątkowo wysoko postawionym fartuszkiem, a tacy mają możliwość wydawania rozkazów politykom (za wyjątkiem PO, które stoi równie wysoko, jak oni) i bronią wszelkich łobuzów, jak niepodległości. Już lepiej obejrzeć filmik o warszawskich Łazienkach na wiosnę: https://www.y(...)mp;t=1s

Re: Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?

Napisał(a): ~traper -

Niestety, nowa, przeżarta do szpiku kości cynizmem "szlachta" III RP, do której należą kompletnie zeświecczeni i pełni pychy księża, jest w "wolnej Polsce" całkowicie bezkarna. Już lepiej obejrzeć filmy o wycieczce do lasu, połączonej ze spotykaniem różnych zwierząt: https://www.y(...)p;t=83s.

Reklama

Re: Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?

Napisał(a): ~Paweł -

~Zyczliwy ...Wsadzić tego "arcy łotra" na parę lat ale do kryminału powszechnego.Zasłużył z tą gębą......
Wszystkich biskupów byłoby za co wsadzić... Jak myślicie, dlaczego w kościół dolny Świątyni Opaczności Bożej (to nie pomyłka!) wygląda jak loża masońska? BO TO JEST LOŻA MASOŃSKA! ŚOB jest zrealizowanym marzeniem satanistów zbudowania masońskiej
"katedry", gdzie by oddawali cześć Lucyferowi. Odbywają się tam orgie rytualne (np. księża - zwłaszcza biskupi - i POlitycy, POłączeni penisami w POciąg) oraz składanie diabłu ofiar z dzieci, głównie przywożonych z Ukrainy...

Re: Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?

Napisał(a): ~jabis -

Nie do wiary! - Rzeczywiście! On do deklarowanej wiary zupełnie nie pasuje. Pasuje jednak wybitnie do obecnej władzy. Tak jak Oni, co innego na języku, co innego czyny. Mało tego, ani słowa, ani czyny nie pasują do religii, którą rzekomo wyznają. Kłamstwa i hipokryzja na każdym kroku. Jak On i Oni patrzą w lustro? Jak się widzą "w lustrze" Spowiedzi? Nie moja to sprawa. Czekam jedynie na Ostateczny osąd, czy to naprawdę ja jestem taki zły? Może?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie do wiary! Jędraszewski przesłuchiwany?