2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

Nie ma prokuratora na przeora (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie ma prokuratora na przeora

Napisał(a): ~bezwiaryCezary -

Jak pozostaje w ocenie że głupota, nieodpowiedzialność i brak szacunku dla prawa wyciąga się podobne:
"Przypomniano jednocześnie, że zgodnie z prawem kościelnym kapłan, zwłaszcza sprawujący nabożeństwo, nie może nikogo wyrzucić z kościoła, zwłaszcza z powodu przepisów porządkowych narzuconych przez państwo."
Każdego można państwowo porządkować tylko nie prezesa, premiera, posła pierwszego sortu i prezydenta z tego samego oraz kościoła.
Policja będąc w błędzie podała proboszcza do sądu bo miał dzisiaj w kościele zabójczy ścisk. Sąd stanie przed oskarżeniem nie wykonywania prawa kościelnego i podkuli ogon. Reszta w podobnej sytuacji rada gdy tylko 5000.
Tu sanepid też ma do co łaska a nawet 30000 ale kto z nich zadrze z bogiem? Dzięki niemu kościół nie zaraża, chyba że przez pomyłkę.
INTERIA.PL

Re: Nie ma prokuratora na przeora

Napisał(a): abce -

Dlaczego ludzie wierzący nie przestrzegają zarządzeń w okresie zagrożenia coronavirusem.Ludzie są przewrotni - kiedy można uczęszczać do kościoła cały rok to świątynie pustoszeją . Natomiast kiedy są ograniczenia ze względu na pandemię to wtedy nagle odczuwają potrzebę uczestnictwa na mszy w kościele . JAK TRWOGA TO DO BOGA !
W TV przez cały rok są emitowane msze św a niedzielę w kilku programach.
W obecnej sytuacji są emitowane msze św przez cały dzień i to w kilku programach .

Czy proboszcz albo przeor miał ustawić straże przy drzwiach kościoła aby nie wpuszczać ludzi do kościoła ? To dopiero byłoby oburzenie !!!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie ma prokuratora na przeora