35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń92
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +55
35 ppt ?

Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków. (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): Logos -

To właśnie ci ludzie są paliwem wyborczym Kaczyńskiego.

Im mniej rozumieją z tego co dzieje się w Polsce tym lepiej dla rządzących.

Rasa panów rzuci ochłap z pieniędzy podatników i tłum szczęśliwy.

Będą potem skandować imię wodza. Zaraz ktoś powie , że i wykształceni popierają rządy PiS.

Tak. I to jest specjalna kategoria ludzi. To cyniczni karierowicze. Powiem nieco brutalnie: Gó.no ich obchodzi dobro Polski, dobro Polaków.

Dla nich najważniejsze jest słowo JA. Doją Polskę jak dojną krowę. Tak panie Duda. Pan to przewidział wygłaszając kiedyś sentencję : " Ojczyznę dojną racz nam wrócić panie "

To was dotyczy ludu pisowski. To wasz prezydent okazał się prorokiem. Ale tak generalnie współczuję wszystkim, którzy zapomnieli co to honor. Bo kiedyś, jak przyjadę do Polin spotkamy się i popatrzymy sobie w twarz.
INTERIA.PL

Re: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): ireneo -

Prawdziwa wiara i podstawówka to CV żelaznego wyborcy Dudy i PIS.

Reklama

Re: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): ~lady pank -

Mylisz się antypolski człowieku?czy tak można nazwać kogoś kto poniża ludzi?Skąd ty to wiesz yntelygenciku z pcimia!!!kto jest mądrym a kto ograniczonymty podly padalcu!!!Wy,sitwa targowicka chcieliście KRAŚĆ ,KRAŚĆ ,KRAŚC.Wszystko dewastować ty podły kmiocie egoistyczny!!Ale NIEDOCZEKANIE WASZE!!!!Ani czaskoski ani inny antypolak nie będzie stał u steru tego kraju!!!!NIGDY WIĘCEJ!!!BO MY ,POLACY Z DZIADA ,PRADZIADA TAK CHCEMY!!!!KAPEWU?

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

Logos Analiza głosujących pokazuje, że w Polsce ciągle dominują nieuki i prymitywy. Efekt lekcji religii w szkole?
Zobacz, co się dzisiaj w Warszawie dzieje! A pan Trzaskowski pojechał sobie w Polskę. Wziął urlop, czy tak w godzinach pracy?
ZALANA WARSZAWA! - BURZA 29.06.2020

Reklama

~lady pank Mylisz się antypolski człowieku?czy tak można nazwać kogoś kto poniża ludzi?Skąd ty to wiesz yntelygenciku z pcimia!!!kto jest mądrym a kto ograniczonymty podly padalcu!!!Wy,sitwa targowicka chcieliście KRAŚĆ ,KRAŚĆ ,KRAŚC.Wszystko dewastować ty podły kmiocie egoistyczny!!Ale NIEDOCZEKANIE WASZE!!!!Ani czaskoski ani inny antypolak nie będzie stał u steru tego kraju!!!!NIGDY WIĘCEJ!!!BO MY ,POLACY Z DZIADA ,PRADZIADA TAK CHCEMY!!!!KAPEWU?
Proponuję wszystkim prawdziwym Polakom katolikom postawienie betonowego i wysokiego muru wzdłuż granic i odcięcie się od reszty cywilizowanego świata raz na zawsze.

Co 50 metrów ogromne pomniki Jezusa -on ci będzie strzegł zbożnych granic lepiej od wojska.

Dobrawa1 [video]

Dobrawo niebogo, tym razem Jahwe wysłuchał modłów o deszcz że tak powiem.

Zrobił katolikom psikusa zalewając kacze gniazda prawdziwych katolików z Podlasia,jak zapewne wiesz -zrobił to z miłości...chwała panu

Dobrawa1
Logos Analiza głosujących pokazuje, że w Polsce ciągle dominują nieuki i prymitywy. Efekt lekcji religii w szkole?
Zobacz, co się dzisiaj w Warszawie dzieje! A pan Trzaskowski pojechał sobie w Polskę. Wziął urlop, czy tak w godzinach pracy?
[video]https://www.youtube.com/watch?v=uyPFIRZeo]
Bezczelny, pozwolił lać na Żolibórz, a jakby mało to zaprosił na jutro tornada. Teraz są w gościnie miasta Dudy i Glińskiego. W Warszawie to wiatr nawet drzewa wywracał,a za Lecha K. stały jak szabla ułańska

ireneo
Dobrawa1
[video]https://www.youtube.com/watch?v=uyPFIRZeo]
Bezczelny, pozwolił lać na Żolibórz, a jakby mało to zaprosił na jutro tornada. Teraz są w gościnie miasta Dudy i Glińskiego. W Warszawie to wiatr nawet drzewa wywracał,a za Lecha K. stały jak szabla ułańska
Jahwe mści się za wybór Dudy?

Napisał(a): ~lena -

Logos
~lady pank Mylisz się antypolski człowieku?czy tak można nazwać kogoś kto poniża ludzi?Skąd ty to wiesz yntelygenciku z pcimia!!!kto jest mądrym a kto ograniczonymty podly padalcu!!!Wy,sitwa targowicka chcieliście KRAŚĆ ,KRAŚĆ ,KRAŚC.Wszystko dewastować ty podły kmiocie egoistyczny!!Ale NIEDOCZEKANIE WASZE!!!!Ani czaskoski ani inny antypolak nie będzie stał u steru tego kraju!!!!NIGDY WIĘCEJ!!!BO MY ,POLACY Z DZIADA ,PRADZIADA TAK CHCEMY!!!!KAPEWU?
Proponuję wszystkim prawdziwym Polakom katolikom postawienie betonowego i wysokiego muru wzdłuż granic i odcięcie się od reszty cywilizowanego świata raz na zawsze.

Co 50 metrów ogromne pomniki Jezusa -on ci będzie strzegł zbożnych granic lepiej od wojska.
Nie kpij z Boga ty marny starcze!!!Staniesz przed nim a nie wiesz kiedy!!!Ae twoja sprawa.Demony już tam na ciebie czekają!!!Nie łudż się ,że piekła nie ma!!!Jest!!!Ale skoro nie potrafisz żałować i się poprawić to skazujesz się już dziś ty sam!!!tak chcesz!!

~lena
Logos

Nie kpij z Boga ty marny starcze!!!Staniesz przed nim a nie wiesz kiedy!!!Ae twoja sprawa.Demony już tam na ciebie czekają!!!Nie łudż się ,że piekła nie ma!!!Jest!!!Ale skoro nie potrafisz żałować i się poprawić to skazujesz się już dziś ty sam!!!tak chcesz!!
Pewny jesteś że bóg cie wysłucha? Jego syna Judasz zakapował i odtąd czuje do takich absmak

Napisał(a): ~gosc -

To prawda, WUMLU nie mamy w swoich życiorysach, dlatego mamy trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.