35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +55
35 ppt ?

Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków. (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): olacda -

"przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków."- Właśnie ludzie zaczynają rozumieć co PO wyrabia. Jak można się tak dać oszukiwać?
To wyborcy PO w ostatnich wyborach do sejmu zakreślali logo PO zamiast kratki wyborczej- przecież to ciemnota.
Wyborcy PO zawsze głosują na złodziei z PO z zarzutami prokuratora takich jak : Gawłowski, Neuman, Brejza, Kwiatkowski, Grodzki ... Jakiej Polski oni chcą? Polski złodziei?
INTERIA.PL

Re: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Logos
Dobrawa1 [video]

Dobrawo niebogo, tym razem Jahwe wysłuchał modłów o deszcz że tak powiem.

Zrobił katolikom psikusa zalewając kacze gniazda prawdziwych katolików z Podlasia,jak zapewne wiesz -zrobił to z miłości...chwała panu
Na Podlasiu nie pada, a Warszawę zalało:-) tak z miłości?

Napisał(a): ireneo -

Dobrawa1
Logos
Dobrawa1 [video]

Dobrawo niebogo, tym razem Jahwe wysłuchał modłów o deszcz że tak powiem.

Zrobił katolikom psikusa zalewając kacze gniazda prawdziwych katolików z Podlasia,jak zapewne wiesz -zrobił to z miłości...chwała panu
Na Podlasiu nie pada, a Warszawę zalało:-) tak z miłości?
Powoli, nie wszystko na raz. Teraz Podkarpacie dogorywa, przyjdzie pora i na to Podlasie. Tam też przecież Duda był.

Reklama

Napisał(a): ~aleja -

~alejaja
Jak cegły
--
Uważam, że wykszlałcenie ogólnie jest bardzo dobre
tylko użycie posidanej wiedzy i kultura są na fatalnym poziomie.
Przykład idzie z góry:
-Sejm,
-Senat,
-pijackie dziady- także za granicą
-auto -agresorzy -stopHam- Problem od lat.
-sąsid sąsiadowi bykiem
itd
-w szkołach żaden nauczyciel nie mówi jak sią zachowywać
km* nie wywybisz
--

Wpis ma Standart
Eu, w reg.Forum.
Kul&tura wyp. _100 %
Odrażliwość:______0%
Obrzydlowość: ____0%
Anonimowość: _100 %

Napisał(a): Keramek -

Tak to wygląda w demokracji😂🤣😆
Ludzie łączą się wokół partii i realizują swój program. Dla komuchów to nie do pojęcia. Skomro uznali, że PiS reprezentuje ich interesy możesz tylko zawodzić zgrzytając żałośnie protezą albo zaakceptować reguły demokracji.

Reklama

Napisał(a): Logos -

~lena
Logos
~lady pank Mylisz się antypolski człowieku?czy tak można nazwać kogoś kto poniża ludzi?Skąd ty to wiesz yntelygenciku z pcimia!!!kto jest mądrym a kto ograniczonymty podly padalcu!!!Wy,sitwa targowicka chcieliście KRAŚĆ ,KRAŚĆ ,KRAŚC.Wszystko dewastować ty podły kmiocie egoistyczny!!Ale NIEDOCZEKANIE WASZE!!!!Ani czaskoski ani inny antypolak nie będzie stał u steru tego kraju!!!!NIGDY WIĘCEJ!!!BO MY ,POLACY Z DZIADA ,PRADZIADA TAK CHCEMY!!!!KAPEWU?
Proponuję wszystkim prawdziwym Polakom katolikom postawienie betonowego i wysokiego muru wzdłuż granic i odcięcie się od reszty cywilizowanego świata raz na zawsze.

Co 50 metrów ogromne pomniki Jezusa -on ci będzie strzegł zbożnych granic lepiej od wojska.
Nie kpij z Boga ty marny starcze!!!Staniesz przed nim a nie wiesz kiedy!!!Ae twoja sprawa.Demony już tam na ciebie czekają!!!Nie łudż się ,że piekła nie ma!!!Jest!!!Ale skoro nie potrafisz żałować i się poprawić to skazujesz się już dziś ty sam!!!tak chcesz!!
Upartaś jak okocona norka niebogo, kto zacz ci powiedział że ateiści po śmierci stają przed obliczem tego -który nie istnieje?

Podobnie z demonami, od ateistów uciekają w popłochu modląc się o jakiegoś katolika na zasiedlenie.

Rozumiem iż w religijnej główce niektóre pojęcia nie istnieją, szczególnie gdy chodzi o żarliwą religijność do wybranego, wirtualnego boga
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.