Odpowiadasz na:
Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Logos
Temat dodał(a):
Logos -
To właśnie ci ludzie są paliwem wyborczym Kaczyńskiego. Im mniej rozumieją z tego co dzieje się w Polsce tym lepiej dla rządzących. Rasa panów rzuci ochłap z pieniędzy podatników i tłum szczęśliwy. Będą potem skandować imię wodza. Zaraz ktoś powie , że i wykształceni popierają rządy PiS. Tak. I to jest specjalna kategoria ludzi. To cyniczni karierowicze. Powiem nieco brutalnie: Gó.no ich obchodzi dobro Polski, dobro Polaków. Dla nich najważniejsze jest słowo JA. Doją Polskę jak dojną krowę. Tak panie Duda. Pan to przewidział wygłaszając kiedyś sentencję : " Ojczyznę dojną racz nam wrócić panie " To was dotyczy ludu pisowski. To wasz prezydent okazał się prorokiem. Ale tak generalnie współczuję wszystkim, którzy zapomnieli co to honor. Bo kiedyś, jak przyjadę do Polin spotkamy się i popatrzymy sobie w twarz.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): Keramek -

Tak to wygląda w demokracji😂🤣😆
Ludzie łączą się wokół partii i realizują swój program. Dla komuchów to nie do pojęcia. Skomro uznali, że PiS reprezentuje ich interesy możesz tylko zawodzić zgrzytając żałośnie protezą albo zaakceptować reguły demokracji.

Re: Nie mam wątpliwości, że przyczyną całego zła jest fatalny poziom edukacji Polaków.

Napisał(a): ~aleja -

~alejaja
Jak cegły
--
Uważam, że wykszlałcenie ogólnie jest bardzo dobre
tylko użycie posidanej wiedzy i kultura są na fatalnym poziomie.
Przykład idzie z góry:
-Sejm,
-Senat,
-pijackie dziady- także za granicą
-auto -agresorzy -stopHam- Problem od lat.
-sąsid sąsiadowi bykiem
itd
-w szkołach żaden nauczyciel nie mówi jak sią zachowywać
km* nie wywybisz
--

Wpis ma Standart
Eu, w reg.Forum.
Kul&tura wyp. _100 %
Odrażliwość:______0%
Obrzydlowość: ____0%
Anonimowość: _100 %

Reklama

Napisał(a): ireneo -

Dobrawa1
Logos
Dobrawa1 [video]

Dobrawo niebogo, tym razem Jahwe wysłuchał modłów o deszcz że tak powiem.

Zrobił katolikom psikusa zalewając kacze gniazda prawdziwych katolików z Podlasia,jak zapewne wiesz -zrobił to z miłości...chwała panu
Na Podlasiu nie pada, a Warszawę zalało:-) tak z miłości?
Powoli, nie wszystko na raz. Teraz Podkarpacie dogorywa, przyjdzie pora i na to Podlasie. Tam też przecież Duda był.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Logos
Dobrawa1 [video]

Dobrawo niebogo, tym razem Jahwe wysłuchał modłów o deszcz że tak powiem.

Zrobił katolikom psikusa zalewając kacze gniazda prawdziwych katolików z Podlasia,jak zapewne wiesz -zrobił to z miłości...chwała panu
Na Podlasiu nie pada, a Warszawę zalało:-) tak z miłości?

Reklama