256
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +27
256 ppt ?

Nie mam z kim iść na wesele! (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie mam z kim iść na wesele!

Napisał(a): ~Zdesperowana -

Pomóżcie! Mam 21 lat, nie mam chłopaka (zresztą nigdy nie miałam), a za miesiąc odbywa się wesele mojej kuzynki! Wszyscy będą tam ze swoimi partnerami, tylko ja będę sama :((( Już sobie to wyobrażam, jak wszyscy idą pa parkiet tańczyć ze swoimi połówkami, tylko ja będę siedziała jak ten kołek przy stole. Nie chcę prosić kolegów, bo to tylko kumple i mi głupio, a dodatkowo większość z nich ma dziewczyny. Już byłam tak zdesperowana, że zaczęłam szukać facetów przez Internet, ale chyba czułabym się głupio z kimś obcym na imprezie. Myślałam o tym, żeby odmówić kuzynce i nie przyjść na wesele, ale boję się, że się obrazi. Z drugiej strony nie chcę tam być i przepłakać całej nocy w toalecie. Powinnam iść mimo wszystko? Chodzicie same na wesela?

Re: Nie mam z kim iść na wesele!

Napisał(a): abce -

Nie masz większych zmartwień na co dzień ? Na wesele możesz pójść z rodziną . Nie radziłabym prosić kogoś mało znanego lub z internetu na taką uroczystość . Jest to niepewne towarzystwo bo nie przewidzisz jak może się zachować ten " ktoś ". Po weselu powstanie wrażenie , że ten ktoś Cię rzucił . Na weselu będziesz z rodziną , będzie i rodzina narzeczonego kuzynki . Nie martw sie na zapas . Powodzenia .

Napisał(a): ~zdesperowana -

abce Nie masz większych zmartwień na co dzień ? Na wesele możesz pójść z rodziną . Nie radziłabym prosić kogoś mało znanego lub z internetu na taką uroczystość . Jest to niepewne towarzystwo bo nie przewidzisz jak może się zachować ten " ktoś ". Po weselu powstanie wrażenie , że ten ktoś Cię rzucił . Na weselu będziesz z rodziną , będzie i rodzina narzeczonego kuzynki . Nie martw sie na zapas . Powodzenia .
Dziękuję ciociu "Dobra Rada"

Reklama

Napisał(a): ~Lala -

Dziewczyno! Odważ się i idź! Twoja samoocena nie może zależeć od tego czy masz faceta czy nie i czy masz z kimś iść na wesele. Z jednej strony rozumiem twoje lęki, bo nacisk na posiadanie partnera, często od samej rodziny, jest bardzo silny. Ale idź i pokaż im, że potrafisz się bawić niezależnie czy ktoś ci będzie towarzyszył czy nie!

PS moja koleżanka poznała swojego faceta właśnie na weselu, bo oboje przyszli bez osób towarzyszących :)

Reklama

Napisał(a): abce -

~zdesperowana
abce Nie masz większych zmartwień na co dzień ? Na wesele możesz pójść z rodziną . Nie radziłabym prosić kogoś mało znanego lub z internetu na taką uroczystość . Jest to niepewne towarzystwo bo nie przewidzisz jak może się zachować ten " ktoś ". Po weselu powstanie wrażenie , że ten ktoś Cię rzucił . Na weselu będziesz z rodziną , będzie i rodzina narzeczonego kuzynki . Nie martw sie na zapas . Powodzenia .
Dziękuję ciociu "Dobra Rada"
Trzymam kciuki ! :-)

Reklama

Napisał(a): ~ziomuś -

Na wesele ludzie nie chodzą z żadnymi partnerami, tylko ze swoimi chłopakami/ mężami.
Naucz się Sowietko języka polskiego. Tu nie ZSRR, żeby mówić "towarzyszu" albo "partnerze". Partnerzy to są w interesach, w firmie. Pójdź na wesele z którymś z partnerów z pracy, to będzie ci raźniej. Nie będziesz w centrum uwagi przecież. Na weselach zawsze są też ludzie samotni.

Napisał(a): ~smar -

Pogadaj szczerze z tymi co Cię zaprosili - może będzie tam jeszcze ktoś inny "bez pary" - w ostateczności nawet inna dziewczyna (nie żartuję!) i w ten sposób stworzycie "zaimprowizowaną" parę na tę imprezę by nie czuć się samotnym. Wierz mi - znam takie przypadki :)

Napisał(a): ~przypadekiem -

Mojej siostrzenica miała taką samą sytuacje,na FB dała ogłoszenie(była i jest ładna) Miał być facetem na jedno wesele,po weselu poprosił o kolejne spotkanie, Był ślub i jest trójka dzieci..nawet mogło by być,, Rolnik szuka żony ;;bo nim jest..;) Powodzenia:)

Napisał(a): ~frew -

Jezeli to jest wesele kuzynki to sporo ludzi tam bedzie znajomych i jeżeli przyprowadzisz "obcego"to zwrócisz uwagę i rodzina to zauważy i beda sie potem dopytywac jak tam zyjesz? czy ten z wesela jeszcze chodzi z tobą? czy już inny? itp. - jak to w rodzinie i wsród znajomych ale przyprowadzić też możesz - jako panna Tak że wszystkie chwyty dozwolone tylko się nie stresuj - co ludzie powiedzą -bo ludzie mają większe problemy jak ty i o weselu szybko zapominają
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie mam z kim iść na wesele!