381
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi268
  • Ocen na +0
381 ppt ?

nie mogę schudnąć (269)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

nie mogę schudnąć

Napisał(a): nightdrive22 -

czesc,

sluchajcie, mam taki problem, ze nie moge schudnac... zaczynam sie odchudzac, jest okej- przez 2,3,4 dni... potem jak mnie dopada glod to potrafie za przeproszeniem wpieprzyc pol lodowki- i tak wlasnie konczy sie moja dieta. znacie moze jakas diete przy ktorej nie bede chodzila po prostu glodna ? moze stosowalyscie jakies specyfiki, ktore Wam pomogly ?
INTERIA.PL

Re: nie mogę schudnąć

Napisał(a): gość -

Dziewczyno nie możesz się tak głodzić,bo doprowadzić do wycieńczenia organizmu oraz omdleń!Jedz,ale w mniejszych porcjach-masło odrzuć;) Między posiłkami kiedy poczujesz głód,zjedz jogurt bądź jabłko.Preparatów i suplementów jest wiele,ale jakie są skuteczne-tego nie wiem. Olka

jak myślisz o jedzeniu to zajmij się czymś szybko, też mam takie napady w odchudzaniu i wiem jakie to straszne. i umycie zębów pomaga jak się jest głodnym, na krótko, ale pomaga. No a jak nie to możesz zastosować suplement, który zmniejszy chęć jedzenia albo da uczucie sytości:) Cx

Reklama

kazdy jest inny i ciezko cos poradzic, ja schudlam ponad 20kg w 8 miesiecy, na poczatku zrobilam sobie tylko tydzien oczysczenia z " zupa z kapusty" przepisy znajdziesz wszedzie, po tem poprostu trzeba na nowo nauczyc sie jesc, rano zalecam cos slonego(kromka chleba, plaster szynki np) obiad odstawic sosy i smazone dania!!! a wieczorem zupe ( bez wielkiej ilosci smietany i tluszczu) lub salate. miedzy posilkami jak mnie glod lapal jadlam marchewke lub ogorka konserwowanego, ale czy to bedzie dzialalo na wszystkich nie mam pojecia. zycze powodzenia :)

O boshe... zupa z kapusty :( ja nie lubię takich wywarów i nie lubię się głodzić. Razem z koleżanką zamierzamy przejść na dietę, bo we dwie raźniej :) Ona znalazła na necie coś takiego jak 14avital. Myślicie że po tym się nie chce jeść? Bo piszą że nie trzeba nic jeść oprócz tego preparatu... mnie to osobiście troszkę przeraża, co o tym myślicie? :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

No właśnie też ostatnio o tym słyszałam, podobno w Niemczech robi furorę. U nas to nowość, dopiero wchodzi na rynek. Wydaje się być świetną alternatywą dla wysokokalorycznych posiłków, zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne organizmowi a przy tym jest mało kaloryczne. Tutaj możecie poczytać trochę: http://www.14(...)tal.pl/

Reklama

sprawdź sobie w google,jak wygląda dieta dla cukrzyków. jest lepsza od wszystkich diukanów i montignaków. to po prostu zdrowe jedzenie a to czego nie mogą jeść osoby z cukrzycą,nie powinny jeść osoby z nadwagą. przetestowałam taka dietę sama i w dwa miesiące schudłam 12 kg! chociaż byłam " w sam raz",to teraz ma m super figurę i co najważniejsze- doskonałe wyniki krwi,cholesterolu itd. polecam na odchudzanie dietę cukrzycową

nightdrive22 czesc,

sluchajcie, mam taki problem, ze nie moge schudnac... zaczynam sie odchudzac, jest okej- przez 2,3,4 dni... potem jak mnie dopada glod to potrafie za przeproszeniem wpieprzyc pol lodowki- i tak wlasnie konczy sie moja dieta. znacie moze jakas diete przy ktorej nie bede chodzila po prostu glodna ? moze stosowalyscie jakies specyfiki, ktore Wam pomogly ?
Po pierwsze jaką masz wagę ?
jaki masz wzrost i wiek ?

poza tym oprócz zmniejszania i zamiany pożywienia posiłku powinnaś uprawiać jakiś sport ( wysiłek fizyczny ) np rower , rolki itd.
tutaj ktoś polecił dietę dla cukrzyków , uważam to za bardzo dobry pomysł jest poza tym zdrowsza od innych diet

ale przede wszystkim ma dusze znaczenie wiek , wzrost i twa obecna waga . Bo może masz już odpowiednią wagę tylko musisz zacząć uprawiać jakiś sport ( wysiłek fizyczny) i dobre odżywianie.
Nie mam na myśli żadnych suplementów tylko zdrowe świeże odżywianie

głodzenie się to nie jest sposób na chudnięcie - prędzej czy później pękniesz i zjesz pół zawartości lodówki. Proponuję spróbować diety Dukana. Nie chodzisz głodna ale to wcale nie jest taka łatwa dieta. przez pierwsze 5-10 dni jesz same proteiny - zakazany jest tłuszcz i węglowodany. W praktyce jesz gotowanego lub grillowanego kurczaka, gotowane podroby wołowe albo drobiowe - zakaz jedzenia chleba, warzyw, cukru, masła, tłustych serów itd.

Potem przez 5 dni jesz proteiny ale dodajesz warzywa (marchew, sałata, pomidory, ogórki, grzyby, rzodkiewka) - zakaz jedzenia fasoli, ziemniaków, ryżu, makaronu itd.

Poczytaj o tej diecie. Ja nie mogłem schudnąć i po 10 dniach pierwszej fazy zeszło mi 7 kg. (przy wadze 140 kg to może niewiele ale zawsze coś). Teraz ważę 100 kg i nie przybieram na wadze.

gość głodzenie się to nie jest sposób na chudnięcie - prędzej czy później pękniesz i zjesz pół zawartości lodówki. Proponuję spróbować diety Dukana. Nie chodzisz głodna ale to wcale nie jest taka łatwa dieta. przez pierwsze 5-10 dni jesz same proteiny - zakazany jest tłuszcz i węglowodany. W praktyce jesz gotowanego lub grillowanego kurczaka, gotowane podroby wołowe albo drobiowe - zakaz jedzenia chleba, warzyw, cukru, masła, tłustych serów itd.

Potem przez 5 dni jesz proteiny ale dodajesz warzywa (marchew, sałata, pomidory, ogórki, grzyby, rzodkiewka) - zakaz jedzenia fasoli, ziemniaków, ryżu, makaronu itd.

Poczytaj o tej diecie. Ja nie mogłem schudnąć i po 10 dniach pierwszej fazy zeszło mi 7 kg. (przy wadze 140 kg to może niewiele ale zawsze coś). Teraz ważę 100 kg i nie przybieram na wadze.
Jeśli proponujesz rozwalić sobie organizm to faktycznie proponuje dietę Dukana .
Dieta Dukana jest szkodliwa dla organizmu pomimo rzeszy fanów tej że diety .
ale prawda jest taka że jest szkodliwa dla naszego organizmu nawet z medycznego punktu widzenia

wady diety Dukana
W pierwszej fazie dostarczasz organizmowi bardzo mało błonnika, więc możesz cierpieć na zatwardzenie.
Poza tym jak w każdej diecie białkowej możesz mieć niedobór witamin, zaleca się wiec zażywanie suplementów, by uniknąć problemów zdrowotnych.
Ponieważ nie ma ograniczeń w spożyciu mięsa i jaj, możesz także zanotować wzrost poziomu cholesterolu.

Ostrzeżenie
Tak jak w przypadku każdej diety, stosowanie programu Dukana może prowadzić do niedożywienia i osłabienia. Skonsultuj się ze swoim lekarzem, by zalecił ci odpowiednie preparaty witaminowe i suplementy diety

Poza tym dieta Dukana
Dieta ta obciąża wątrobę i nerki, może też zaburzać pracę przewodu pokarmowego. Powinni jej unikać ci, którzy mają jakiekolwiek problemy zdrowotne, kobiety w ciąży oraz dzieci i młodzież. Zanim poddasz się tej kuracji, zrób badania krwi i moczu, by upewnić się, że jesteś zdrowa. Powtarzaj je co 3 tygodnie, to pozwoli w porę wykryć ewentualne nieprawidłowości i przerwać dietę.
tylko w Polsce panuje moda na tę dietę Dukana , we Francji , Włochy , Niemcy są już pozwy i sprawy wygrane Dukanowi .
jest udowodnione medycznie że metoda Dukana może powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak wysoki poziom cholesterolu, choroby układu krążenia, a nawet raka piersi.

poza tym jeśli chcesz przeprowadzić dietę zrób sobie kompleksowe badania ( krew , mocz)
to podstawa przed przystąpieniem do odchudzania ( bo możesz być chora i w tym przypadku żadna dieta tobie nie pomoże )
skontaktuj się z lekarzem on ustawi twą dietę do twego WIEKU , WZROSTU i stanu zdrowia tak aby twe serce jak i organizm wytrzymało dietę . Poza tym jest szkodliwe szybkie i gwałtowne odchudzanie się ( oczyszczanie organizmu )

Dietetyk

przetestowałam na sobie, najpierw 13 dni dieta na poprawę przemiany materii, po niej schudłam ok 9 kg, potem rozsądne odżywianie. w moim przypadku bez chleba, bez smażonego, duzżo sera białego, sałaty z ogórkiem lub pomidorem, na obiad mięso gotowane z surówką. zastosowałam takie zmiany w swoim odżywianiu i dodatkowo przez ostatnie dni schudłam 2 kg, czyli razem 11. nawet brat ostatnio zauważył że troche się odchudziłam. przede wszytkim odchudzanie zaczyna się w głowie, jeśli z psychiką sobie nie poradzisz to z odchudzaniem tez nie.a druga sprawa to systematyczność, w 2 tygodnie nie odchudzisz się z tego co przybyło Ci np. przez 2 lata.Pozdrawiam.Ania

nie żryj tyle to schudniesz,jedz ziemniaki maja substancje balastowe które tłumią uczucie głodu,nie wpieprzaj ich z sosami,suche,zapamiętaj,nie jedz słodyczy i dużo dużo ruchu...jedz ananasy,ale nie z puszki z syropem to nie na odchudzanie,ha,ha, ananaski spalają tłuszcz mam 170 i 62 kg,zgrabniutka jestem,tak sie składa ze akurat z zawodu dietetykiem,ale i bez kwitów potrafiłam mysleć i mając parę kilo więcej schudłąm w krótkim czasie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta na ktorej nie bede glodna
Do góry strony: nie mogę schudnąć