383
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi270
  • Ocen na +0
383 ppt ?

nie mogę schudnąć (271)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: nie mogę schudnąć

Napisał(a): gość -

Moze sprobuj odchudzic sie dieta albo tabletkami. Polecam ForeverSlim, amerykansko-szwajcarskie tabletki, ktore nie powoduja efektu jojo. Sama schudlam na nich 11 kg, wiec warto sie za nimi rozejzec.
Wiem ze mozna je kupic w Stanach i Szwajcarii, pewnie na ebayu tez. Jest lato, wsiadaj tez na rower..
INTERIA.PL

Reklama

JESTEM ŻYWYM DOWODEM NA TO ŻE MOŻNA SCHUDNĄĆ JEDZĄC A NIE ŻRĄC :) SILNA WOLA ! NIE PODJADAM , JEM CO TRZY GODZINY MAŁE PORCJE , NIE SCHUDNIESZ GŁODZĄC SIĘ !!TRZEBA JEŚĆ REGULARNIE ;) DO 20 A JAK SIĘ ZACHCE WIECZÓR TO TEŻ ZJEDZ ALE JABŁKO ALBO SEREK !! NIE KIEŁBASĘ ! DO TEGO CHODZĘ NA FITNES CO DRUGI DZIEŃ ! JEM WSZYSTKO ALE MNIEJSZE PORCJE! POWODZENIA

Reklama

Reklama

polecam diete dukana ,zmienia sie po niej cala filozofia jedzenia ,stosowalam ja 2 lata temu przez 3 m-ce i schudlam 10 kg .do tej pory wago moja jest taka sama i tylko raz w tyg.robie sobie1 faze .naprawde jestem b. zadowolona i wielu znajomych tez.polecam!!

Polecam regularne picie "yerba mate" - herbatki z ostrokrzewu paragwajskiego. Delikatnie pobudza, zawiera mnóstwo witamin i mineralow i w zasadzie niweluje poczucie glodu. Sa nawet specjalne mieszanki na odchudzanie z dodatkiem innych ziol. Wszelkie informacja znajdziesz w necie a sama "Yerbe" mozna zamowic na allegro lub w sklepie internetowym. Napar nie jest zbyt dobry w smaku dla nowicjuszy ale szybko mozna sie przyzwyczaic i zrezygnowac nawet z kawy - jak ja :)

Jeśli chcecie schudnąć to ćwiczcie spożywajcie zdrowe posiłki smażone zamieńcie na gotowane rano węglowodany popołudniu białka słodycze zastąpcie owocami a podjadać możecie warzywa i oczywiście nie pomagajcie sobie suplementami bo zniszczycie sobie organizm a najważniejsza do schudnięcia jest silna motywacja!!! powodzenia

TO CO ROBISZ JEST DLA TWOJEGO ORGANIZMU STRASZNYM SZOKIEM!!! JESLI JESZ 5 POSILKOW DZIENNIE W MALYCH ILOSCIACH TO SCHUDNIESZ NA 100% PIJ WODE 30 MINUT PO POSILKU PIJ 3 KAWY DZIENNIE KOFEINAPOMAGA W ODCHUDZANIU ALE PAMIETAJ ZEBY JESLI REGULARNIE I ALE NIE SLODKIE OCZYWISCIE, DIETA BIALKOWA JEST WSKAZANA I NIE KATUJESZ ORGANIZMU WEGLOWODANY TEZ SA POTRZEBNE WIEC W NIEWIELKICH ILOSCIACH NAJLEPIEJ OKOLO GODZ 2 DZIENNIE 2 LITRY MINIMUM I NIE W TRAKCIE JEDZENIA ,WCZESNIEJ SPRAWDZ CZY NIE MASZ PROBLEMOW Z TARCZYCA TZN BADANIE KRWI JESLI MASZ NIEDOCZYNNOSC BEDZIESZ MUSIALA STARAC SIE BARDZIEJ ZEBY UTRZYMAC SYLWETKE, NIE JEDZENIE POWODUJE W TWOIM ORGANIZMIE BARDZO DUZY SZOK CO PO 2 DNIACH POWODUJE ZABEZPIECZENIE PRZED NASTEPNYM SZOKIEM CZYLI ZAPASY DLATEGO JESZ POL LODOWKI KOBIETY NIE KATUJCIE SIE JAKIMIS DZIWNYMI DIETAMI.

Kolejne forum o dietach dla debilek.
Jak czytam wasze opinie to mnie zapiera a potem mysle sobie ze jestescie jednak debilkami strasznymi.
Wiec posluchajcie wy kretynki:
Je sie sniadanie rano spore energetyczne, a potem jada sie regularnie co ok3,5 - 4h, duzo sie piej wody, cwiczy sie aeroby co najmniej 45 min co najmniej co 2 dni, a wieczorem nie je sie slodkiego, a jesli juz to tluste, bo slodkie od razu jest przerabiane na tluszcz zapasowy. Takie to trudne?
A wy nadal wierzycie w herbatki cud, Dunkany i tym podobne diety kapusciane, durne baby

bylem na diecie dukana i powiem ze mozna ja przejsc, szkoda ze o szkodliwych skutkach sie przekonalem dopiero po kilku miesiacach, kazdy kto mysli ze "dukan" wyjada tluszcz niech skoczy kilka razy na silownie - powodzenia zycze. schudlem na dukanie 15kg w 4 miesiace ale to nie tluszcz zlecial ale i duza czesc miesni wiec dlamnie to lipa straszna. jezeli ktos chce na serio zrzucic kilka kg to poroponuje zajrzec na forum kfd.pl albo sfd.pl i sa specjalne dzialy odnosnie diet i tam szukac odpowiedniej dla siebie.

Polecam Wam ćwiczenia które wykonuję - są znakomitehttp://www.yo(...)mp;NR=1

Codzienne ćwiczenia, rezygnacja ze słodyczy, nawadnianie wodą mineralną do tego uzupełnianie niedoborów witaminowych- gwarancją sukcesu:)
Ja wypijam codziennie rano saszetkę naturalnego soku zawierającego m.in aloes który oczyszcza jelita- można kupić tutajhttp://sekret(...)ka.pl/. Jednak Wybór baaardzo duży na rynku- jest w czym wybierać:) Wybierajcie mądrze:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta na ktorej nie bede glodna
Do góry strony: nie mogę schudnąć