33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
33 ppt ?

Nie mogę zapomnieć o moim byłym (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie mogę zapomnieć o moim byłym

Napisał(a): Gość -

Jak sobie poradzić z powracającymi wspomnieniami? Często zdarza mi się nawet zwrócić do mojego obecnego chłopaka imieniem byłego, już nie wspominając o tym, że każdy bliższy kontakt fizyczny przywołuje mi na myśl pocałunki mojego byłego...to się staje bardzo męczące. Minęły prawie dwa lata odkąd się rozstaliśmy, a 5 miesięcy jestem z moim obecnym chłopakiem i wciąż jest tak samo.
Myślę, że nie przestałam jeszcze kochać byłego ale kocham też przecież obecnego chłopaka...czy to kiedyś się skończy?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Nie mogę zapomnieć o moim byłym

Napisał(a): gość -

Byłam z moim mężem 35 lat byliśmy fajnym tak czułam zgodnym małżeństwem,czasem z burzami ,czasem ze słońcem ale pewnego dnia umotała go męzatka z 2 dzieci -przewróciła nasze życie do góry nogami ,kłamstwem i wmawianiem mu nie prawdziwych pomówień o nas
Przestał rozmawiać ze swoimi dzieci -mijają nas na ulicy jakby nigdy nas nie znał.Nie mogę tego zrozumieć ani pojąć.Najgorsze jest to że nie mogę o nim zapomnieć i to tak boli.Mieszkam z nim w jednym mieszkaniu,ponieważ ona mieszka ze swoimi dziećmi i rodzicami i on nie ma dokąd pójść -powiedział ,że się nie wyprowadzi bo to też jego mieszkanie.On w jednym pokoju a ja w drugim -dzieli nas ściana .Nie życzę nikomu tego co mnie spotkało.Nie mogę zapomnieć o nim mimo,że mnie tak krzywdzi.Wiem powiecie jestem głupia i żałosna.Ale nie osądzajcie -nikt nie wie co go w życiu spotka -gdyby ktoś kiedyś powiedział to o moim życiu nie uwierzyła bym.
Pamiętaj zastanów się kogo kochasz i nigdy się nikim nie baw -bo kiedyś ktoś zabawi się tobą .Nie ran tego drugiego,żebyś kiedyś nie czuła jak to boli.

Reklama

tekloska Jak sobie poradzić z powracającymi wspomnieniami? Często zdarza mi się nawet zwrócić do mojego obecnego chłopaka imieniem byłego, już nie wspominając o tym, że każdy bliższy kontakt fizyczny przywołuje mi na myśl pocałunki mojego byłego...to się staje bardzo męczące. Minęły prawie dwa lata odkąd się rozstaliśmy, a 5 miesięcy jestem z moim obecnym chłopakiem i wciąż jest tak samo.
Myślę, że nie przestałam jeszcze kochać byłego ale kocham też przecież obecnego chłopaka...czy to kiedyś się skończy?
Skończy się, bądź tego pewna. Kontroluj się, aby nie wypowiadać jego imienia... wszelkie myśli o nim zepchnij gdzieś daleko na dno serduszka, uda się zwłaszcza przy innym...spójrz przychylniejszym okiem na obecnego chłopaka, gdyż tamto to przeszłość, a ty musisz iść dalej...trzeba żyć.
Ja męczyłam się przez 3,5 roku... płakałam kilka razy dziennie, ale już od roku nie płaczę, jest to jakby moim sukcesem, choć też wypowiadałam jego imię z czułością, lecz przez sen budząc się z jego imieniem. Modliłam się, by zapomnieć...Dziś mogę w miarę normalnie funkcjonować... i już nie chcę żadnej miłości.

tak chyba często bywa...ja mam męża ale wspominam swojego byłego chłopaka sprzed lat...i nie zapomnę jego oczu...jego ust i jego głosu...ten uśmiech śni mi się po nocach.ale jak ktoś już napisał- trzeba żyć dalej.ułożyło się tak a nie inaczej.trzeba żyć...pozdrawiam!

Ja jestem ze swoim chlopakiem, raz sie rozstalismy,teraz mamy drugą szansę. Powiedział mi, zenie moze ze mna zerwac, bo wie, jak cierpialam za pierwszym razem. Widze, ze nie jest tak jakbym chciala, jest pewnie tylko ze mna bo mu mnie zal. Jak sie rozstalismy to pilam, nie chodzialam do pracy. Wydaje mi sie ze wczesniej czy pozniej i tak odejdzie a ja nie wyobrazam sobie zycia bez niego.

tekloska Jak sobie poradzić z powracającymi wspomnieniami? Często zdarza mi się nawet zwrócić do mojego obecnego chłopaka imieniem byłego, już nie wspominając o tym, że każdy bliższy kontakt fizyczny przywołuje mi na myśl pocałunki mojego byłego...to się staje bardzo męczące. Minęły prawie dwa lata odkąd się rozstaliśmy, a 5 miesięcy jestem z moim obecnym chłopakiem i wciąż jest tak samo.
Czyli tego byłego kochasz bardziej i oszukujesz tego obecnego, nowy związek by funkcjonować musi się opierać na uczuciu silniejszym od tego starego. Inaczej się nie da, twój stan się na pewno poprawi ale nie dzięki nowemu uczuciu tylko dzięki leczniczemu działaniu czasu...
Nie napisałaś dlaczego rozstałaś się ze swoim byłym. Może lepiej by było byś spróbowała powrócić do poprzedniego chłopaka.
Wiele razy spotkałem się z błędnie rozumianym powiedzeniem odnośnie takich sytuacji jak ta, a chodzi mianowicie o:
"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"
To jest bardzo na opak rozumiane powiedzenie, Heraklit z Efezu tak naprawdę powiedział że nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. A nie da się, z uwagi na to że rzeka się cały czas zmienia, tak samo jak woda w tej rzece.

Z ludźmi jest to samo, my się zmieniamy...

D.L.B.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie mogę zapomnieć o moim byłym