41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń183
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +40
41 ppt ?

Nie oglądam telewizji publicznej (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie oglądam telewizji publicznej

Napisał(a): Gość -

Obecnie nie jest to telewizja obiektywna, a większość dziennikarzy odeszła do innych. Trudno się im dziwić, jeżeli zostali poniewierani i oskarżani o sprzyjanie poprzednim władzom, zwłaszcza przy wyborach. Wiadomości są stronnicze i pochlebiające obecnym władzom. Wszystkie programy o charakterze politycznym promują wyższość racji obecnej władzy. Filmy fabularne są nie ciekawe i stare. Doprawdy nie ma co oglądać. Proszę napiszcie, czy podoba Wam się telewizja publiczna??
INTERIA.PL

Re: Nie oglądam telewizji publicznej

Napisał(a): paradigle -

Propaganda za PRL była podobna do propagandy za PO, teraz to nie wiem do czego można ten stan porównać.
Doskonałym odzwierciedleniem tego co sie teraz dzieje w TVP jest ten propagandowy gniot.
Wiecie że nie jestem fanem poprzedniej władzy, ale to przechodzi pojęcie zwykłego ludzkiego smaku.
http://vod.tv(...)-muzeum

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~super gość -

~Pierre Dolepis Nie oglądam tej KurVizji, milsze mi jest zdrowie a niżeli badziewie, fałsz i obłuda pisuaru!!!
Dzisiejsza telewizja przypomina mi tą, która była w stanie wojennym. Nie pamiętam tego, ale mama mi opowiadała.

a ja ogladam. jeden program lubie szczegolnie, leci w tvp info w soboty studio polska, jak sie chce posmiac, to se wlaczam w tylewizji, zarty maja kiepskie, ale jak poslucham, co mowia i kto do nich dzwoni, to juz nawet sie nie denerwuje :)

bo wlasciwie, jesli potrafimy oceniac rzeczywistosc, to zadna propaganda nam niestraszna :) :)

Reklama

Napisał(a): ~Pierre Dolepis -

~super gość
~Pierre Dolepis Nie oglądam tej KurVizji, milsze mi jest zdrowie a niżeli badziewie, fałsz i obłuda pisuaru!!!
Dzisiejsza telewizja przypomina mi tą, która była w stanie wojennym. Nie pamiętam tego, ale mama mi opowiadała.
A ja doskonale pamiętam i potwierdzam spostrzeżenia Twojej mamy.

Napisał(a): ~Pierre Dolepis -

egle a ja ogladam. jeden program lubie szczegolnie, leci w tvp info w soboty studio polska, jak sie chce posmiac, to se wlaczam w tylewizji, zarty maja kiepskie, ale jak poslucham, co mowia i kto do nich dzwoni, to juz nawet sie nie denerwuje :)

bo wlasciwie, jesli potrafimy oceniac rzeczywistosc, to zadna propaganda nam niestraszna :) :)
A ja wolę w tym czasie oglądnąć "Świat według Kiepskich" po raz 10-ty ten sam odcinek.

~Pierre Dolepis
egle a ja ogladam. jeden program lubie szczegolnie, leci w tvp info w soboty studio polska, jak sie chce posmiac, to se wlaczam w tylewizji, zarty maja kiepskie, ale jak poslucham, co mowia i kto do nich dzwoni, to juz nawet sie nie denerwuje :)

A ja wolę w tym czasie oglądnąć "Świat według Kiepskich" po raz 10-ty ten sam odcinek.
tego akurat nie trawie... polsat czasem zerkam tez. kiedys z senstymentu zerknelam na malanowskiego... ale coz 07 pozostanie legenda i na tej legendzie trzeba bylo pozostac.

tak czy inaczej. Grabowksiego doceniam w kabaretach, w kiepskich po stokroc nie!

Napisał(a): ~Staś52 -

Oglądam i jestem zadowolony. O tym jak stacja ta stara się być obiektywna niech świadczą kłótnie w programach między wyborcami i politykami z aktualnie rządzących opcji politycznych PiS, PO, N., Kukiz'15. Warto oglądać dzisiaj TVP.

~Staś52 Oglądam i jestem zadowolony. O tym jak stacja ta stara się być obiektywna niech świadczą kłótnie w programach między wyborcami i politykami z aktualnie rządzących opcji politycznych PiS, PO, N., Kukiz'15. Warto oglądać dzisiaj TVP.
heheh, dobre. o tym obiektywizmie ma pewnie swiadczyc sam obiektywizm prowadzacych.

a mm pytanie, bo faktycznie ostatnio mialam malo z tvp, ale czy san escobar pojail sie w obiektywnej stacji? i jak gwizdali na Macierewicza na wschodniej flance nato :D, tez pokazali??

a teraz doczytalam, stacja stara sie byc obiektywna... to wszystko tlumaczy....

Napisał(a): ~Staś52 -

egle
~Staś52 Oglądam i jestem zadowolony. O tym jak stacja ta stara się być obiektywna niech świadczą kłótnie w programach między wyborcami i politykami z aktualnie rządzących opcji politycznych PiS, PO, N., Kukiz'15. Warto oglądać dzisiaj TVP.
heheh, dobre. o tym obiektywizmie ma pewnie swiadczyc sam obiektywizm prowadzacych.

a mm pytanie, bo faktycznie ostatnio mialam malo z tvp, ale czy san escobar pojail sie w obiektywnej stacji? i jak gwizdali na Macierewicza na wschodniej flance nato :D, tez pokazali??

a teraz doczytalam, stacja stara sie byc obiektywna... to wszystko tlumaczy....
Tak, był temat san escobar. Śmiano się z tego. Nie ma w tym nic wstydliwego. Sam Waszczykowski się z tego śmieje. Nie ma idealnie obiektywnych stacji telewizyjnych. Na TVP prowadzący starają się po równo zapraszać gości, tak aby dyskusja była obiektywna i każdy mógł się wypowiedzieć w swojej sprawie. Nie brakuje posłów PO i Nowoczesnej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie oglądam telewizji publicznej