Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~pdg52 -

Najwięcej wypadków jest spowodowane zaśnięciem kierowcy.Obfity posiłek w trasie pochłania tyle energii że nawet wypoczęty kierownik zapada w mikrodżemkę.Przy pierwszym objawie zasypiania obowiązkowo trzeba się kwadransik zdrzemnąć.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Antek M -

Ja nie mam kłopotów z alkoholem, ja mam kłopoty bez niego!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~motocyksta125 -

słabi kierowcy bez predyspozycji do kierowania pojazdami mechanicznymi, ze słabymi zdolnościami psychomotorycznymi są tak samo groźni na drodze jak kierowcy po używkach czy zmęczeni. niedouczeni i ci co zapominają o przepisach, ci we wspaniałej kondycji,którzy uwierzyli we własne umiejętności,jak np. motocykliści, jadą z ogromnymi prędkościami zapominają,że na drodze są ci z początku mojego komentarza.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kierowca -

Jąkasz się i masz problemy z wyraźną wymową w sytuacjach stresowych po prostu mówisz niewyraźnie jak nietrzeźwy to możesz mieć problemy w czasie kontroli w stolicy gdyż policjant może zaprowadzić na badanie trzezwości nawet do szpitale bo alkomat nie wykaże zawartości krwi a jesteś trzeźwy bo alkomat jest zepsuty a on uważa że piłeś i jedziesz. tak miałem w tym "przyjaznym mieście "i zamiast 15 minut kontroli to spotkanie z władzą zakończyło się po ...15 godzinach bez słowa przepraszam z ich strony
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gość -

Jak się dowiecie że swetru coś znów skomentował,to też będziecie mieli zaburzenia. swoją drogą nikt go nie znał szerzej jeszcze rok temu,a dziś to wyrocznia,alfa i omega. Media za kasę sorosa trąbią o nim tak że boję się zajrzeć do lodówki
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sien -

Najwięcej do powiedzenia mają ci z muchami w nosie. Jak coś się dzieje to machają lizakiem i legitymacją ORMO albo Inspektora Ruchu Drogowego.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~buena vista -

na znaki drogowe i innych użytkowników dróg -tak mnie uczono na kursie !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~facet z klasą -

Niekturzy TIROWCY nieumią czytać i MILICJA im rysuje mandaty .
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz