14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń75
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +25
14 ppt ?

Nie ukradła 90 mln, nawet grosza, nawet PiS jej nie aresztowal z zemsty (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nie ukradła 90 mln, nawet grosza, nawet PiS jej nie aresztowal z zemsty

Napisał(a): ~Soraya -

Udowodnij ich poglądy religijne! To ma być aluzja do Giertycha, to bardzo podłe pisowskie. Janiak stracił diecezję przez rozsądnych ludzi. A moja sąsiadka umiera w szpitalu na koronawirusa, karetka woziła ją 9 godzin, bo nie było miejsca w szpitalu. Tak rządzi lewica PiS.

Napisał(a): ~Gość -

~Soraya Udowodnij ich poglądy religijne! To ma być aluzja do Giertycha, to bardzo podłe pisowskie. Janiak stracił diecezję przez rozsądnych ludzi. A moja sąsiadka umiera w szpitalu na koronawirusa, karetka woziła ją 9 godzin, bo nie było miejsca w szpitalu. Tak rządzi lewica PiS.
Nie rozmawiam z podłymi bucami !

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

~Soraya Udowodnij ich poglądy religijne! To ma być aluzja do Giertycha, to bardzo podłe pisowskie. Janiak stracił diecezję przez rozsądnych ludzi. A moja sąsiadka umiera w szpitalu na koronawirusa, karetka woziła ją 9 godzin, bo nie było miejsca w szpitalu. Tak rządzi lewica PiS.
Nie podszywaj się pod mój stary nick.Jesteś podłym wackiem:-)

~Felicyta
~Gość
To może paluszki🤞na uspokojenie z braku chłopa.
W okolicach Krakowa określenie równie obraźliwe (a właściwie synonim) co słowo c..j, w szczególności w odniesieniu do osób.https://www.m(...)owo-Buc

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

~Felicyta
~Gość
To może paluszki🤞na uspokojenie z braku chłopa.
Możesz sobie pedrylu nogę albo dwie na uspokojenie z braku chłopa!

Napisał(a): Ananke -

Dobrawa1
Nie podszywaj się pod mój stary nick.Jesteś podłym wackiem:-)
Spoko Dobrawo, to ostatnie podrygi forumowego truchła.
A wiesz, że "herszt" to też jedno z wcieleń psychola?

Pozdro :).

Reklama

Ananke

Spoko Dobrawo, to ostatnie podrygi forumowego truchła.
A wiesz, że "herszt" to też jedno z wcieleń psychola?

Pozdro :).
Witaj moje lekarstwo:-)) Po 4 dniach leżenia ...dzisiaj w miarę dobrze się czuję.
Wiem o herszcie.
W sumie to mi go nawet szkoda. Chciałabym dobre mieć z nim relacje, bo to człowiek, być może pomocy potrzebujący. Nie rozumiem jednak, jak można myśleć, że słowo na forum napisane ma jakąś moc sprawczą? Owszem dobre słowo "leczy", ale politycznie...to tylko opinia, pogląd, bez jakiekolwiek wpływu na politykę, działania rządu, czy tam opcji politycznej. Nikt nikomu za pisanie nic nie da. To tylko miejsce literek klepania, gdy za oknem wiatr szaleje, deszcz pada.:-) Czy to PiS rządzi, czy byłaby to inna opcja...trzeba pracować. Można mieć sympatie polityczne, ale umiesz liczyć...licz na siebie. A on ...nie chce, czy nie potrafi tego zrozumieć.
Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie ukradła 90 mln, nawet grosza, nawet PiS jej nie aresztowal z zemsty