44
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń439
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-4
44 ppt ?

nie warto udawać orgazum ? (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: nie warto udawać orgazum ?

Napisał(a): Maandragora -

Edytt5 Takie pobudki, dlaczego warto udawać orgazm, jak niechęć urażenia faceta są tak samo denne, jak samo udawanie orgazmu. To oszukiwanie nie faceta ale samej siebie.
zgadzam się, ale rzeczywistość nie jest taka ładna
już tu kiedys pisałam o mojej koleżance i to bardzo dobrej- która przez 20 lat małżeństwa nie miała ani jednego orgazmu - to oczywiście nieoficjalna wersja- oficjalna- całe zycie udawała przed meżem
czy to dobrze ? no jasne że nie... mówiłam jej tysiąc lat temu - ale macho ..... był niczym byk... by nie przyjął do wiadomości

Reklama

Napisał(a): Gość -

Maandragora
Edytt5 Takie pobudki, dlaczego warto udawać orgazm, jak niechęć urażenia faceta są tak samo denne, jak samo udawanie orgazmu. To oszukiwanie nie faceta ale samej siebie.
zgadzam się, ale rzeczywistość nie jest taka ładna
już tu kiedys pisałam o mojej koleżance i to bardzo dobrej- która przez 20 lat małżeństwa nie miała ani jednego orgazmu - to oczywiście nieoficjalna wersja- oficjalna- całe zycie udawała przed meżem
czy to dobrze ? no jasne że nie... mówiłam jej tysiąc lat temu - ale macho ..... był niczym byk... by nie przyjął do wiadomości
No właśnie przez takie zachowanie sama się unieszczęśliwiła ... a skoro nie mówią to jakie to małżeństwo skoro nie można wobec siebie być szczerym. Poza tym, nie daje się szansy tej drugiej osobie by się postarała bardziej by sprawić przyjemność. Często facet żyje w niewiedzy ... bo przecież nie jest duchem świętym.

Edytt5
No właśnie przez takie zachowanie sama się unieszczęśliwiła ... a skoro nie mówią to jakie to małżeństwo skoro nie można wobec siebie być szczerym. Poza tym, nie daje się szansy tej drugiej osobie by się postarała bardziej by sprawić przyjemność. Często facet żyje w niewiedzy ... bo przecież nie jest duchem świętym.
zgadzam się i nie pochwalam, ale.. problem istnieje ... i to naprawdę mocno..
chciałam tylko uświadomić Panów, że nie każde sapanie oznacza jedno...

Reklama

Maandragora
Edytt5
zgadzam się i nie pochwalam, ale.. problem istnieje ... i to naprawdę mocno..
chciałam tylko uświadomić Panów, że nie każde sapanie oznacza jedno...
Dobrze by było gdyby to do nich dotarło ... tak samo jak do kobiet, że o pewnych sprawach warto rozmawiać. :)

Edytt5

Dobrze by było gdyby to do nich dotarło ... tak samo jak do kobiet, że o pewnych sprawach warto rozmawiać. :)
bo zawsze warto rozmawiać ....
a takie sprawy w małżeństwie to już podstawa...\
kiedyś.. a nawet kilka razy zapytałam koleżankę : dlaczego ?
sensownego wytłumaczenia nie miała... bo to mechanizm który się odbywał tyle lat... dla niej to było normalne
ale .... chyba nie do końca... tyle że sama o tym nie wie....

Reklama

Maandragora
Edytt5

sensownego wytłumaczenia nie miała... bo to mechanizm który się odbywał tyle lat... dla niej to było normalne
A dziwisz się? bo ja nie.... Jak powiedzieć mężowi że 20 lat nie miała orgazmu tylko udawała? Wyobrażasz sobie jakby Tobie ktoś komu wierzysz coś takiego nagle oświadcza? Mnie by chyba nogi podcięło ... i zastanawiałabym się czy te lata to jakaś farsa i czy w nim było coś prawdziwego, czy wszystko udawane.

Edytt5
Maandragora
Edytt5

A dziwisz się? bo ja nie.... Jak powiedzieć mężowi że 20 lat nie miała orgazmu tylko udawała? Wyobrażasz sobie jakby Tobie ktoś komu wierzysz coś takiego nagle oświadcza? Mnie by chyba nogi podcięło ... i zastanawiałabym się czy te lata to jakaś farsa i czy w nim było coś prawdziwego, czy wszystko udawane.
udawane..już nie sa razem.. po 20 latach.. poszło wsio do piachu....
nie warto być nieszczerym...

Napisał(a): gość -

Słuchajcie to tylko tak się wydaje, że to takie proste - nic nie udawać i wszystko mówić. Różni są faceci. Jeden zrozumie, że kobieta może nie mieć orgazmu i rzeczywiście wyjdzie na przeciw jej potrzebom a inny zostawi, bo stwierdzi że oziębła. Niektórzy, zwłaszcza tacy macho raczej zaczną obwiniać o to kobietę. Są też tacy, , którzy orgazm partnerki postawią sobie za punkt honoru i główny cel stosunku i będą ją zamęczać różnymi technokami i zadawanymi w nieskończoność pytaniami "czy tak dobrze? co czujesz? i jak teraz? i jak było?" czym zabiją kompletnie nastrój, spontaniczność i w końcu chęć na seks.
Naprawdę nie każdy - a powiem wręcz że mało który facet podejdzie ze zrozumieniem i delikatnością do tego, że jego kobieta nie ma orgazmu. Może na początku będzie się starał ale dość szybko się znudzi i sfrustruje brakiem szybkich rezultatów i zaczną się prawdziwe problemy w łóżku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: nie warto udawać orgazum ?