Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Terminator -

jak żałowała na koniec to wybaczam grzechy odpoczywaj se w POkoju
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~bezrobotny -

co mnie to obchodzi dajcie prace i chleba !!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Iza -

Z powodu niektórych wypowiedzi umieszczonych pod tą i innymi informacjami nie będę już
czytać ani sama wypowiadać się na takich forach. To poniżej mojej godności.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~biskupp -

Pisowskie łajzy, godne obesrania, nie mające nawet w obliczu śmierci człowieka kszty ludzkiej przyzwoitości... Małe, tępe, zajadłe móżdżki godne nie politowania, lecz pogardy.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~Lidia -

Gdyby Jarosław K.choć trochę znał internet i przeczytał te wpisy jego zwolenników pełne jadu wprost niewyobrażalnego,to może by się zastanowił nad swoimi czynami i słowami bo cały ten rynsztok wylewany na śp.TT to pokłosie jego "patriotyzmu i miłości do ojczyzny". LUDZIE OPAMIĘTAJCIEŻ SIĘ CHOCIAŻ WOBEC ZMARŁYCH-CZY JUŻ TAK JESTEŚCIE ZBYDLĘCENI? Aż przykro czytać! Szczęśliwego Nowego Roku !
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~Edzio -

Gieremek.Torańska i czas na Parondowską.To są jak spiewa Maria Peszek-ludzie psy. Im wczesniej zdechną tym lepiej dla Polski i narodu męczonego przez złodzieji z PO.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): ~Juda -

Dlaczego nie napiszecie ze zmarl Marian Wantoła?????
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Glen -

Jak pięknie pani dziennikarz ukazywała nam dawnych siepaczy PRL.
Tak to robiła, że jawiły się nam przed oczyma poczciwi staruszkowie. Żal się robiło jak byli prześladowani przez komunistów z ZSRR. Czynili wszystko, aby nas przed nimi uchronić. Za to wszystko nędzne mieszkanko i niewielka emerytura. Oglądając popłakałem się kilka razy.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~zasmucony leming -

myślałem,że Teresa Orlowski,uff,tej pani nie znam,szczere kondolencje
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz