Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Januariusz -

Bardzo dobra książka "ONI". Zastanawiam się tylko nad ewolucją poglądów pani Torańskiej, bo chyba pod koniec życia jej krytyczne nastawienie wobec komunistów zdaje się, że osłabło. To zastanawia. Niech spoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~gość -

Torańska to taki nadworny kronikarz boszewików i liberałów. Dzięki temu , że te ścierwa miały do niej zaufanie można się było coś niecoś dowiedzieć o ich podłym życiu. Podobno zmarła interesowała się życiem rodziny żony Komorowskiego (żydów , zasłużonych pracowników bolszewickich służ bezpieczeństwa). A swoją drogą dziwne , że Komorowski wdał się w taką rodzinę. Ciekawe czy informował swoich kolegów z podziemia że żyje z krwawych pieniędzy swoich teściów
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~juzek -

wiesiek co ty, jaka święta, czyżby Kalisz już ją mianował św. pamięcią?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marek -

No to panowie - powiedział Józef Szwejk podnosząc w górę kufel piwa - mamy następną zydowską świętą....
Książka "ONI" miała smaczek dzieła z podziemia. Ale późniejsze dokonania nieboszczki Torańskiej pokazywały jasno że jiyddysz ueber alles. Komuniści mieli ludzkie cechy, a juz żydowscy, to sam miód. Z tym strzelaniem w potylicę i zdzieraniem paznokci to były takie lekkie błędy i wypaczenia. Ale zbrodnią porównywalną z holokaustem było wypędzenie z PRL-u 6 milionów Żydów w 1968 roku.
Teraz się zastanawiam, czy jakaś piekna msza w kościele będzie?
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~mruk -

Lech Kaczyński i wszyscy, którzy zginęli po Smoleńskiem też jak najbardziej byli ludźmi. I co platformersi?Jakoś nie widać po was żalu, a wręcz przeciwnie, opluwacie Człowieka wszyscy od pierwszego do ostatniego. Przecież każdy kiedyś kogoś straci. Teraz to bydło. A co było sierpniu 2010 roku? Platformerskiemu bydłu przeszkadzały modlące się staruszki? To teraz nie miejcie pretensji, że są tacy, co ich śmierć tej całej Torańskiej nie obeszła i nie płacżą. Takie jest życie.
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Dąbrowa -

Czy to tylko ja mam wrażenie, że banda łajdaków uparła się pisać na to forum?
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Ojciec dyrektor -

Do pieniaczy i innych zwolenników PiSu ! Ludzie, opanujcie się ! Najlepiej zróbcie rachunek sumienia i idźcie do spowiedzi. Dajcie przykład innym, że polski katolik potrafi !
Odpowiedzi (4)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz