Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Stańczyk -

Dla wielu Kaczyński - to nie ich bajka, ale te hymny pochwalne dla Torańskiej, to zgroza. Nie wiecie, co wypisujecie. Niektórzy, co ją znali - pamiętają, co ona nie wygadywała wśród "swoich". W tych wywiadach, ci "wielcy" z PZPR - to byli wielcy patrioci, zawsze tylko chcieli dobra dla Polski. Zajęcie Czechosłowacji było koniecznością dziejową, właściwie pojętym internacjonalizmem. Wprowadzenie stanu wojennego - było nie tylko mniejszym złem, ale wybawieniem Polaków od rewolucji, przygotowywanej przez imperialistów. Miało to też grozić wybuchem III wojny światowej! Wymiana towarów z ZSRR była bardzo korzystna dla Polski w ramach RWPG, i.t.p. W swojej "twórczości" odbrązowiła ich, aż oni uwierzyli nawet w swoją wielkość! W sądzie ich wypowiedzi były pełne buty. Wiedzieli - że są bezkarni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wij -

" - Rozmawiała w sposób empatyczny, nie atakując. Wśród jej rozmówców znaleźli się: gen. Wojciech Jaruzelski, rzecznik rządu w latach 1981-1989 Jerzy Urban, minister kultury Józef Tejchma i szef Urzędu do spraw Wyznań Kazimierz Kąkol." NO I WSZYSTKO JASNE. ZRESZTĄ MAMY JUŻ JEJ NASTĘPCÓW LISA OLEJNIK. Oni też rozmawiają empatycznie ale tylko ze swoimi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~emeryt po PRL -

A jakie macie dowody na to że te negatywne wpisy pochodzą od ludzi z PiSu.Przestańcie choc na tej stronie obrzucać inwektywami i to nie słusznie innych i kojarzyć tych ludzi ze sa z PiS. Pouczacie innych ze są katolikami ale większość wpisów to czysta prowokacja aby w obliczy śmierci tej kobiety dołożyć PiSowi. To wy jesteście łajdakami i zachowajcie kulturę i umiar w wyrażaniu sie
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Dorota -

Przykre, że tak szybko ubywa prawdziwych Dziennikarzy. Na szczęście pozostaną Pani teksty.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~reniuska -

Jak myslicie?? CZY NAJWIEKSZA AKTORKA ,,DZIENNIKARSTWA,, M.OLEJNIK BEDZIE W -kropce nad i- NA CZARNO???
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~demi -

Oni i My to o tych samych komuchach tylko przefarbowanych po 1989
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~lolo -

to kto teraz będzie wybielał nam jenerała Wolskiego -Jaruzelskiego ???Pamietacie te wywiady 13 grudnia w domu jenerała???Wazelina lała mi się na podłogę z telewizora brrrrr!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz