Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~gosc -

komentarze w wiekszosci obrzydliwe az sie nie chce wierzyc, ze mozna cos takiego pisac! umarl przede wszystkim czlowiek, moze o innych pogladach niz nasze ale trzeba znac umiar
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Lidia -

Gdyby Jarosław K.choć trochę znał internet i przeczytał te wpisy jego zwolenników pełne jadu wprost niewyobrażalnego,to może by się zastanowił nad swoimi czynami i słowami bo cały ten rynsztok wylewany na śp.TT to pokłosie jego "patriotyzmu i miłości do ojczyzny". LUDZIE OPAMIĘTAJCIEŻ SIĘ CHOCIAŻ WOBEC ZMARŁYCH-CZY JUŻ TAK JESTEŚCIE ZBYDLĘCENI? Aż przykro czytać! Szczęśliwego Nowego Roku !
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~Rest in PiS -

Szkoda, że już nic więcej nie napisze...Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich [***]
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~volatile -

Jeżeli ktoś naprawdę wierzy w niebo i pieklo to znaczy, że nie dorósł do polityki ani tym bardziej do rządzenia państwem. Zmagała sie z ciężką chorobą, a mimo to dowiadujemy się tego dopiero teraz, po jej śmierci. Nie robiła ze swojej choroby i prawdopodobnej zbliżającej się śmierci widowiska, ani grandy w stylu cyrku Macierewicza i całej tej smoleńskiej szopki w wykonaniu PIS. Odeszłą godnie i za to należy jej się szacunek
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~li -

Wspaniała dziennikarka, wyrazy współczucia dla najbliższych [*][*]
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jachu -

Cześć wpisów akolitów Rydzyka i Jarosława K. potwierdza tezę, ze motorem ich katolickiego działania jest nienawiść w czystej postaci.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ju -

Dlaczego na każdego kto umrze 80% pisze że to Żyd lub Żydówka??? To jakaś obsesja czy choroba ,tych zwolenników pis-u którzy tu piszą.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~mm -

Poczytałem komentarze i uspokoiłem się, bo wiem, że dalej jestem w naszym katolickim kraju, pardon, społeczeństwie - bo co kraj winien, że takie społeczeństwo...........
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~wyborca -

Kto miał resztki sympatii do PiS niech przeczyta komentarze pisowskiego bydła. Już nigdy w życiu na was nie zagłosuję.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~jare -

Tak trzeba przyznac madra kobieta.Ja jestem ciekawa ilu z was znalo te kobiete...przynajmiej z gazety .
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz