Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~~ TIMI KIMI -

~Jan Po stanie Wojenym wszyjscy drwią jeden z drugiego Taki rząd polski biskupów nastał rząd Katolików Polskich żydowskich!!Z czym do światu z Misjonażami z wojskie się bić w imię Boga za wiarę Katolicką!!@
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~życzliwy -

Po przeczytaniu niektórych komentarzy nasuwa się jedna refleksja. Lepiej nie być osobą znaną, publiczną, mającą swoje niezależne przekonania, bo po śmierci grono szmatławców gotowa jest wbić taką osobę w ziemię. Nie dość, że głębiej niż grabarze to i w "glebę" wątpliwej jakości, znaczy się w gnojówkę. Marnym przy tym pocieszeniem jest, że ich wszystkich kiedyś też szlag trafi. W dodatku bez jakichkolwiek komentarzy, bo to tak zwana anonimowa, bezimienna masa. Jednym słowem CHŁAM! Mimo wszystko temu chłamowi życzę wszystkiego co najlepsze w dopiero co rozpoczętym roku 2013 r. P.S. I "CHŁAMY", uważajcie tu na swe komentarze, bo mogą one potwierdzać Waszą chłamowatość, bylejakość, żeby nie rzec... gównojakość. ŻYCZLIWY
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sosna -

Czytam niektóre komentarze /pewnie tych prawdziwych Polaków/ i aż mnie bierze obrzydzenie do tej części mojego narodu.To jest jeszcze gorsze jak sekta to jakieś potwory !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tylko pytam -

"Teresa Torańska urodziła się w 1944 r. w Wołkowysku" ,gdzie ten to jest ?
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~Krakus -

"Nie wiedziałem, że na świecie istnieje tylu idiotów dopóki nie poznałem internetu." Stanisław Lem.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~x -

pierwsze słysze..torańska...taka znana ze pierwsze słysze....
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ebork -

Teresa Torańska trzy tygodnie temu mówiła: Dziennikarstwo to moja grupa krwi, a żydostwo to moja natura...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Mosze -

Była świetna. Lemingi jak ją czytały to nie musiały myśleć . Gotowe instruktaże
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~precz!!!!! -

Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA! Nigdy więcej komunizmu. komunizm==zło==mordersta, mafia, aborcja, eutanazja, WSZELKIE ZŁO!Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA!Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA! Nigdy więcej komunizmu. NIGDY WIĘCEJ WOJNY I KOMUNIZMU!komunizm==zło==morderstwa, mafia, aborcja, eutanazja, WSZELKIE ZŁO!Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA!NIENAWIDZĘ KOMUNIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz