Komentarze (400)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PA,PA -

Nie wiem czy dobrze poznaję ,ale wydaje mi się że to ona mówiła że to nie jest ważne kto gdzie jest pochowany jeśli był w PiS?. Niestety zmarła solo .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~precz z komuną -

-----------------------KONIEC KOMUNIZMU JUŻ NADSZEDŁ......NIE TYLKO W POLSCE ALE NA CAŁYM ŚWIECIE!------------BEZBOŻNA KOMUNA=====ZŁO, JAKIEGO ŚWIAT JESZCZE NIE MIAŁ!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~atlantic -

Ale ten lad cuchnie.... komun ...to moe lepiej wcale takich ladw nie zostawia ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~domi -

zycze zeby ludzi okazali jej tyle serca i szacunku co ona okazała tym ze Smolenska ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tow.red.Gógała -

A w SB jaki miala pseudonim, bo zapomnialem jej ksywkę?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~25t -

Widać solidarność proletariatu z Czerskiej. Zawsze słynęli z polityki prorodzinnej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~szpak -

Kolarzę kobietę z TVP bodajże....pamiętam, że prowadziła jakieś programy publicystyczne , w których był jeden wielki chaos - w ogóle się do tej roli nie nadawała.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~historyk -

Może i świetna dziennikarka, tylko niezbyt obiektywna. I co?... Tym stwierdzeniem internauci już zakwalifikują mnie do pisowców?... To chore. Moją pasją jest historia, Polski w szczególności i nadal twierdzę, że pani Torańska przeinaczała fakty. Ale niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Orędzie do N -

To wielki wstrząs dla nas Polaków musimy czekać cierpliwie aż te bolesne rany się zabliźnią,więżę że jesteśmy na to gotowi,jak również na zaludnienie Zielonej Wyspy po tych latach wyrzeczeń nasza gospodarka przyśpieszyła osiągnęła maksimum hiper prędkości mierzonej w dżulach.Teraz zapraszam wszystkich na żeberka które sam upolowałem.Dobranoc.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz