Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~x -

pierwsze słysze..torańska...taka znana ze pierwsze słysze....
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~lump -

czy to ona przeprowadzala wywiad z romanem kostrzewskim w programie .teraz wy . w latach 90 tych?
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~pl -

Bardzo lubiłem jej ludzkie programy. Niech spoczywa w pokoju! (*)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~edek -

Przebaczmy jej po chrześcijańsku , ale nie zpomnijmy o jej podłości i niegodziwości tak po ludzku.Pamętając jej wieloletniej pracy w Trybunie Ludu naszych czasów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~życzliwy -

Po przeczytaniu niektórych komentarzy nasuwa się jedna refleksja. Lepiej nie być osobą znaną, publiczną, mającą swoje niezależne przekonania, bo po śmierci grono szmatławców gotowa jest wbić taką osobę w ziemię. Nie dość, że głębiej niż grabarze to i w "glebę" wątpliwej jakości, znaczy się w gnojówkę. Marnym przy tym pocieszeniem jest, że ich wszystkich kiedyś też szlag trafi. W dodatku bez jakichkolwiek komentarzy, bo to tak zwana anonimowa, bezimienna masa. Jednym słowem CHŁAM! Mimo wszystko temu chłamowi życzę wszystkiego co najlepsze w dopiero co rozpoczętym roku 2013 r. P.S. I "CHŁAMY", uważajcie tu na swe komentarze, bo mogą one potwierdzać Waszą chłamowatość, bylejakość, żeby nie rzec... gównojakość. ŻYCZLIWY
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ja -

moją mentorką jest Teresa Orlowski,tej nie znam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tw Bolek -

jak czy te wpis to dochodzę do wniosku,że matolstwo zostało dokladnie wyprane
nawet prawda nie zarysuje tej tępej powierzchni.Tak jest sila partii milosci własnej.Jak tam
hipoteki ścikacie półdu..i
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz