Komentarze (400)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kuna -

Abstrachujac od oddawaniu holdu p.Toranskiej zastanawia mnie ciemnota wszystkich,ktorzy tak zajadliwie opluwaja pis-owcow : a coz dobrego wynieslismy z po?
dorobkiwiczow,klamcow,wyzyskiwaczow,oszustow,ciemiezycieli i daznosci do zamiany
calego kraju w stado bezrozumnych,bezradnych/ wobec szarogesienia sie poslow/
baranow ?
jak dlugo jeszcze pozwolimy ,by traktowac nas jak bezrozumna mase pracujaca na
szerokie grono "panow" panujacych nam "milosciwie ?"
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~~ TIMI KIMI -

~Krakus To Papa tej ciemnoty nasiał A idzcie już spać!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~życzliwy -

Po przeczytaniu niektórych komentarzy nasuwa się jedna refleksja. Lepiej nie być osobą znaną, publiczną, mającą swoje niezależne przekonania, bo po śmierci grono szmatławców gotowa jest wbić taką osobę w ziemię. Nie dość, że głębiej niż grabarze to i w "glebę" wątpliwej jakości, znaczy się w gnojówkę. Marnym przy tym pocieszeniem jest, że ich wszystkich kiedyś też szlag trafi. W dodatku bez jakichkolwiek komentarzy, bo to tak zwana anonimowa, bezimienna masa. Jednym słowem CHŁAM! Mimo wszystko temu chłamowi życzę wszystkiego co najlepsze w dopiero co rozpoczętym roku 2013 r. P.S. I "CHŁAMY", uważajcie tu na swe komentarze, bo mogą one potwierdzać Waszą chłamowatość, bylejakość, żeby nie rzec... gównojakość. ŻYCZLIWY
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ja -

moją mentorką jest Teresa Orlowski,tej nie znam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wudz -

jakoś komuna jej nie smierdziała, skoro w 85 r. rozmawiała z przedstawicielami reżimu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~bum cyk cyk -

iza 8 min temu Jeszcze parę osób takich jak ty przestanie pisac i może będzie lepiej krowo
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Waclaw RYMKO -

Bylem z Nią na strajku w Ustrzykach Dolnych...żal...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Memento mori -

normalka codziennie ktoś umiera i rodzi się wielkie mi to rzeczy Ja tez kiedyś umrę mam tego świadomość ;-) i dzisiaj to jest chyba jedyna sprawiedliwość ze nie można się wykupić od śmierci ;-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Mosze -

Była świetna. Lemingi jak ją czytały to nie musiały myśleć . Gotowe instruktaże
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz