Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~robotnik -

ja się pytam tuskodrania,oszusta!,oddasz te pieniądze z ZUS rodzinie tej pani i innym co za wczas odchodzą,pracowała conajmniej 45lat ,brała 2lata emeryture,gdzie są składki z 43lat?,kto bierze te pieniądze? sweterek paubicki?! i wielu wielu innych darmozjadów,nierobów,co woleli siedzieć w więzieniach darmo żreć,spać,typu niesioł,teraz bierze emeryture co nigdy nie przepracował za prlu ani roku i dają temu partaczowi co nie umiał wysadzić monumentu na peryferiach polski,jest teraz (p)osłem i ma 20000tyś zł ,za pierdzenie w fotel!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gosc -

komentarze w wiekszosci obrzydliwe az sie nie chce wierzyc, ze mozna cos takiego pisac! umarl przede wszystkim czlowiek, moze o innych pogladach niz nasze ale trzeba znac umiar
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~jan -

Czy to ta co drwiła z "Pisowskich wykopków Smoleńskich..." POmyłek pochowanych ofiar ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kuna -

Abstrachujac od oddawaniu holdu p.Toranskiej zastanawia mnie ciemnota wszystkich,ktorzy tak zajadliwie opluwaja pis-owcow : a coz dobrego wynieslismy z po?
dorobkiwiczow,klamcow,wyzyskiwaczow,oszustow,ciemiezycieli i daznosci do zamiany
calego kraju w stado bezrozumnych,bezradnych/ wobec szarogesienia sie poslow/
baranow ?
jak dlugo jeszcze pozwolimy ,by traktowac nas jak bezrozumna mase pracujaca na
szerokie grono "panow" panujacych nam "milosciwie ?"
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~TW"Stokrotka" -

A tow. Maryla Rodowicz dalej spiwo, mimo swojego wieku.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tim -

Módlmy się o nawrócenie żydów i pogan
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~wyborca -

Kto miał resztki sympatii do PiS niech przeczyta komentarze pisowskiego bydła. Już nigdy w życiu na was nie zagłosuję.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz