Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~andersson -

MYŚLĘ ŻE DOBRY BÓG w swej nie skończonej dobroci ,wybaczy jej wszystkie niegodziwości jakie robiła względem narodu polskiego ,niestety ja jestem tylko marnym człowiekiem i jej wybaczyć nie umiem.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~volatile -

Jeżeli ktoś naprawdę wierzy w niebo i pieklo to znaczy, że nie dorósł do polityki ani tym bardziej do rządzenia państwem. Zmagała sie z ciężką chorobą, a mimo to dowiadujemy się tego dopiero teraz, po jej śmierci. Nie robiła ze swojej choroby i prawdopodobnej zbliżającej się śmierci widowiska, ani grandy w stylu cyrku Macierewicza i całej tej smoleńskiej szopki w wykonaniu PIS. Odeszłą godnie i za to należy jej się szacunek
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ju -

Dlaczego na każdego kto umrze 80% pisze że to Żyd lub Żydówka??? To jakaś obsesja czy choroba ,tych zwolenników pis-u którzy tu piszą.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~alka -

w starożytnym Rzymie były wynajmowane na pogrzeb płaczki,u nas są tylko BUCZKI PISOWSKIE.Zapewnie już trenują buczenie żeby odpowiednio wypaść na pogrzebie
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~['] ['] ['] -

no to się zaraz zlecą "prawdziwi polacy" manifestować swoją chrześcijańską miłość do bliźniego - zwłaszcza tego martwego...
P.S. ['] ['] [']
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Hanuka -

taaaa.nie do wiary?jak mogła ???przed swietami pluła sie w TV i drwiła...)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ja -

moją mentorką jest Teresa Orlowski,tej nie znam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jare -

Tak trzeba przyznac madra kobieta.Ja jestem ciekawa ilu z was znalo te kobiete...przynajmiej z gazety .
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~bum cyk cyk -

iza 8 min temu Jeszcze parę osób takich jak ty przestanie pisac i może będzie lepiej krowo
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Waclaw RYMKO -

Bylem z Nią na strajku w Ustrzykach Dolnych...żal...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz