Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~juzek -

wiesiek co ty, jaka święta, czyżby Kalisz już ją mianował św. pamięcią?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gość -

Torańska to taki nadworny kronikarz boszewików i liberałów. Dzięki temu , że te ścierwa miały do niej zaufanie można się było coś niecoś dowiedzieć o ich podłym życiu. Podobno zmarła interesowała się życiem rodziny żony Komorowskiego (żydów , zasłużonych pracowników bolszewickich służ bezpieczeństwa). A swoją drogą dziwne , że Komorowski wdał się w taką rodzinę. Ciekawe czy informował swoich kolegów z podziemia że żyje z krwawych pieniędzy swoich teściów
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Januariusz -

Bardzo dobra książka "ONI". Zastanawiam się tylko nad ewolucją poglądów pani Torańskiej, bo chyba pod koniec życia jej krytyczne nastawienie wobec komunistów zdaje się, że osłabło. To zastanawia. Niech spoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (4)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zasmucony leming -

myślałem,że Teresa Orlowski,uff,tej pani nie znam,szczere kondolencje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Glen -

Jak pięknie pani dziennikarz ukazywała nam dawnych siepaczy PRL.
Tak to robiła, że jawiły się nam przed oczyma poczciwi staruszkowie. Żal się robiło jak byli prześladowani przez komunistów z ZSRR. Czynili wszystko, aby nas przed nimi uchronić. Za to wszystko nędzne mieszkanko i niewielka emerytura. Oglądając popłakałem się kilka razy.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Juda -

Dlaczego nie napiszecie ze zmarl Marian Wantoła?????
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Edzio -

Gieremek.Torańska i czas na Parondowską.To są jak spiewa Maria Peszek-ludzie psy. Im wczesniej zdechną tym lepiej dla Polski i narodu męczonego przez złodzieji z PO.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): ~Lidia -

Gdyby Jarosław K.choć trochę znał internet i przeczytał te wpisy jego zwolenników pełne jadu wprost niewyobrażalnego,to może by się zastanowił nad swoimi czynami i słowami bo cały ten rynsztok wylewany na śp.TT to pokłosie jego "patriotyzmu i miłości do ojczyzny". LUDZIE OPAMIĘTAJCIEŻ SIĘ CHOCIAŻ WOBEC ZMARŁYCH-CZY JUŻ TAK JESTEŚCIE ZBYDLĘCENI? Aż przykro czytać! Szczęśliwego Nowego Roku !
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~biskupp -

Pisowskie łajzy, godne obesrania, nie mające nawet w obliczu śmierci człowieka kszty ludzkiej przyzwoitości... Małe, tępe, zajadłe móżdżki godne nie politowania, lecz pogardy.
Odpowiedzi (8)
Dodaj komentarz