Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~emeryt po PRL -

A jakie macie dowody na to że te negatywne wpisy pochodzą od ludzi z PiSu.Przestańcie choc na tej stronie obrzucać inwektywami i to nie słusznie innych i kojarzyć tych ludzi ze sa z PiS. Pouczacie innych ze są katolikami ale większość wpisów to czysta prowokacja aby w obliczy śmierci tej kobiety dołożyć PiSowi. To wy jesteście łajdakami i zachowajcie kulturę i umiar w wyrażaniu sie
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~andersson -

MYŚLĘ ŻE DOBRY BÓG w swej nie skończonej dobroci ,wybaczy jej wszystkie niegodziwości jakie robiła względem narodu polskiego ,niestety ja jestem tylko marnym człowiekiem i jej wybaczyć nie umiem.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~historyk -

Może i świetna dziennikarka, tylko niezbyt obiektywna. I co?... Tym stwierdzeniem internauci już zakwalifikują mnie do pisowców?... To chore. Moją pasją jest historia, Polski w szczególności i nadal twierdzę, że pani Torańska przeinaczała fakty. Ale niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Juda -

Dlaczego nie napiszecie ze zmarl Marian Wantoła?????
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~reniuska -

Jak myslicie?? CZY NAJWIEKSZA AKTORKA ,,DZIENNIKARSTWA,, M.OLEJNIK BEDZIE W -kropce nad i- NA CZARNO???
Odpowiedzi (4)
Odpowiedzi (3)
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): ~Krakus -

"Nie wiedziałem, że na świecie istnieje tylu idiotów dopóki nie poznałem internetu." Stanisław Lem.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~Plagiat -

Powyżej to nie jest żaden artykuł tylko przekopiowane informacje z WIKIPEDI
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~jerzy -

niech jej Bóg wybaczy za POdłość i sprzyjanie ubekom ryżego
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz