Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Terminator -

jak żałowała na koniec to wybaczam grzechy odpoczywaj se w POkoju
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jupik -

Łoncze sie w bulu i nadzieji, może w tym roku dołączą kolejni: Szechter, Mazowiecki, Paradowska, Jaruzelski, Kiszcak, itd.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Orędzie do N -

To wielki wstrząs dla nas Polaków musimy czekać cierpliwie aż te bolesne rany się zabliźnią,więżę że jesteśmy na to gotowi,jak również na zaludnienie Zielonej Wyspy po tych latach wyrzeczeń nasza gospodarka przyśpieszyła osiągnęła maksimum hiper prędkości mierzonej w dżulach.Teraz zapraszam wszystkich na żeberka które sam upolowałem.Dobranoc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jan -

Czy to ta co drwiła z "Pisowskich wykopków Smoleńskich..." POmyłek pochowanych ofiar ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~domi -

zycze zeby ludzi okazali jej tyle serca i szacunku co ona okazała tym ze Smolenska ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ebork -

Teresa Torańska trzy tygodnie temu mówiła: Dziennikarstwo to moja grupa krwi, a żydostwo to moja natura...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~miki -

skoro już publikowała w gazecie wybiórczej Polska już wie z jakim czosnkiem ma do czynienia !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zasmucony leming -

myślałem,że Teresa Orlowski,uff,tej pani nie znam,szczere kondolencje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Polak. -

Szkoda ze nie wziela swych kolegow zasluzonych dla polski. A jest ich duzo. Ona pisze ze wywiady z komunistami. Przeciez polowa to nie polacy a jej bliscy sercu. A zlego dla polski czynili duzo a jeszcze zyja,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~GMINA ŻYDOWSKA -

A to Mazowiecki jeszcze żyje?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz