Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~grazyna -

WSPANIAŁA PISARKA,CZYTAŁAM WSZYSTKIE JEJ KSIĄŻKI-WYWIADY.SUPER! SZKODA,ŻE JUZ NIEŻYJE
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~wiesiek -

Ciekaw jestem czy Tow.partyjni jak za B.B.z polecenia partyjnego wstawią sie wszyscy w kościele i czy też będzie miała 3 księży przy ołtarzu. Kalisz będzie kolejny raz mógł Tow. partyjną nazwać św.pamięci
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~bobi -

To jest ta pani, która trzy miesiące temu mówiła, że ekshumacje ofiar ze Smoleńska z pomieszanych grobów to "wykopki"? Nie bała się Boga?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~pamiętamy -

No to teraz będzie miała swoje własne wykopki.
Dla niepamiętających tak za życia ta mądra osoba i cudowny człowiek nazywała ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Memento mori -

normalka codziennie ktoś umiera i rodzi się wielkie mi to rzeczy Ja tez kiedyś umrę mam tego świadomość ;-) i dzisiaj to jest chyba jedyna sprawiedliwość ze nie można się wykupić od śmierci ;-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ela S. -

Uwielbiałam panią Torańską. Takich dziennikarzy jak Ona teraz jest już jak na lekarstwo. Wielka szkoda, że Jej już nie ma wśród nas.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~życzliwy -

To z szui i kapusiów zostanie niedługo tylko TW Stokrotka z TVN.Ubecja sie sypie.Biskup Tokarczuk kapelan bandy UPA też zasilił konto Lucyfera.Już nasz drogi brat odszedł,szkoda ze tak pózno.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~jan -

Teraz w TVN Urban Miło wspomina kol Tereskę !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~realista -

Tak to jest jak się na siłę z miernego antypolskiego dzinnikarzyny robi wybitną postać. Lepiej było w ogóle nie informować o jej śmierci bo ludzie w Polsce mają dość tych tuskowych dziennikarskich piesków
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz