Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~gosc -

komentarze w wiekszosci obrzydliwe az sie nie chce wierzyc, ze mozna cos takiego pisac! umarl przede wszystkim czlowiek, moze o innych pogladach niz nasze ale trzeba znac umiar
Odpowiedzi (5)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~robotnik -

ja się pytam tuskodrania,oszusta!,oddasz te pieniądze z ZUS rodzinie tej pani i innym co za wczas odchodzą,pracowała conajmniej 45lat ,brała 2lata emeryture,gdzie są składki z 43lat?,kto bierze te pieniądze? sweterek paubicki?! i wielu wielu innych darmozjadów,nierobów,co woleli siedzieć w więzieniach darmo żreć,spać,typu niesioł,teraz bierze emeryture co nigdy nie przepracował za prlu ani roku i dają temu partaczowi co nie umiał wysadzić monumentu na peryferiach polski,jest teraz (p)osłem i ma 20000tyś zł ,za pierdzenie w fotel!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Orędzie do N -

To wielki wstrząs dla nas Polaków musimy czekać cierpliwie aż te bolesne rany się zabliźnią,więżę że jesteśmy na to gotowi,jak również na zaludnienie Zielonej Wyspy po tych latach wyrzeczeń nasza gospodarka przyśpieszyła osiągnęła maksimum hiper prędkości mierzonej w dżulach.Teraz zapraszam wszystkich na żeberka które sam upolowałem.Dobranoc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~historyk -

Może i świetna dziennikarka, tylko niezbyt obiektywna. I co?... Tym stwierdzeniem internauci już zakwalifikują mnie do pisowców?... To chore. Moją pasją jest historia, Polski w szczególności i nadal twierdzę, że pani Torańska przeinaczała fakty. Ale niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~szpak -

Kolarzę kobietę z TVP bodajże....pamiętam, że prowadziła jakieś programy publicystyczne , w których był jeden wielki chaos - w ogóle się do tej roli nie nadawała.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~25t -

Widać solidarność proletariatu z Czerskiej. Zawsze słynęli z polityki prorodzinnej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tow.red.Gógała -

A w SB jaki miala pseudonim, bo zapomnialem jej ksywkę?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~domi -

zycze zeby ludzi okazali jej tyle serca i szacunku co ona okazała tym ze Smolenska ...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~atlantic -

Ale ten lad cuchnie.... komun ...to moe lepiej wcale takich ladw nie zostawia ?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz