Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~precz z komuną -

-----------------------KONIEC KOMUNIZMU JUŻ NADSZEDŁ......NIE TYLKO W POLSCE ALE NA CAŁYM ŚWIECIE!------------BEZBOŻNA KOMUNA=====ZŁO, JAKIEGO ŚWIAT JESZCZE NIE MIAŁ!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~garsjo -

..jak to rząd wiedział, o ile lat przesunąć wiek emerytalny...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Januariusz -

Bardzo dobra książka "ONI". Zastanawiam się tylko nad ewolucją poglądów pani Torańskiej, bo chyba pod koniec życia jej krytyczne nastawienie wobec komunistów zdaje się, że osłabło. To zastanawia. Niech spoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Marek -

to ta pani od "WYKOPKÓW SMOLEŃSKICH", jak to "niezwykle subtelnie" ujęła w swoim stylu!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~TW"Stokrotka" -

A tow. Maryla Rodowicz dalej spiwo, mimo swojego wieku.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~demi -

Oni i My to o tych samych komuchach tylko przefarbowanych po 1989
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~precz!!!!! -

Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA! Nigdy więcej komunizmu. komunizm==zło==mordersta, mafia, aborcja, eutanazja, WSZELKIE ZŁO!Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA!Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA! Nigdy więcej komunizmu. NIGDY WIĘCEJ WOJNY I KOMUNIZMU!komunizm==zło==morderstwa, mafia, aborcja, eutanazja, WSZELKIE ZŁO!Precz z komunizmem, precz z komuna, koniec komuny, koniec ZŁA!NIENAWIDZĘ KOMUNIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Orędzie do N -

To wielki wstrząs dla nas Polaków musimy czekać cierpliwie aż te bolesne rany się zabliźnią,więżę że jesteśmy na to gotowi,jak również na zaludnienie Zielonej Wyspy po tych latach wyrzeczeń nasza gospodarka przyśpieszyła osiągnęła maksimum hiper prędkości mierzonej w dżulach.Teraz zapraszam wszystkich na żeberka które sam upolowałem.Dobranoc.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~znaniak -

Czy generał też dołączy? Jeśli tak to kiedy? Czy są jakieś przecieki z dyżurki pielęgniarskiej?
Odpowiedzi (8)
Dodaj komentarz