Komentarze (400)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Marek -

No to panowie - powiedział Józef Szwejk podnosząc w górę kufel piwa - mamy następną zydowską świętą....
Książka "ONI" miała smaczek dzieła z podziemia. Ale późniejsze dokonania nieboszczki Torańskiej pokazywały jasno że jiyddysz ueber alles. Komuniści mieli ludzkie cechy, a juz żydowscy, to sam miód. Z tym strzelaniem w potylicę i zdzieraniem paznokci to były takie lekkie błędy i wypaczenia. Ale zbrodnią porównywalną z holokaustem było wypędzenie z PRL-u 6 milionów Żydów w 1968 roku.
Teraz się zastanawiam, czy jakaś piekna msza w kościele będzie?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~życzliwy -

To z szui i kapusiów zostanie niedługo tylko TW Stokrotka z TVN.Ubecja sie sypie.Biskup Tokarczuk kapelan bandy UPA też zasilił konto Lucyfera.Już nasz drogi brat odszedł,szkoda ze tak pózno.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~bezrobotny -

co mnie to obchodzi dajcie prace i chleba !!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~pamiętamy -

No to teraz będzie miała swoje własne wykopki.
Dla niepamiętających tak za życia ta mądra osoba i cudowny człowiek nazywała ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Plagiat -

Powyżej to nie jest żaden artykuł tylko przekopiowane informacje z WIKIPEDI
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~wyborca -

Kto miał resztki sympatii do PiS niech przeczyta komentarze pisowskiego bydła. Już nigdy w życiu na was nie zagłosuję.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~historyk -

Może i świetna dziennikarka, tylko niezbyt obiektywna. I co?... Tym stwierdzeniem internauci już zakwalifikują mnie do pisowców?... To chore. Moją pasją jest historia, Polski w szczególności i nadal twierdzę, że pani Torańska przeinaczała fakty. Ale niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz