19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń550
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Niebanalne dodatki do bukietów ślubnych (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Niebanalne dodatki do bukietów ślubnych

Napisał(a): mariola ryczan -

25 lat temu sama wybieralam dwa bukiety : jeden z roz rozowych do Sakaramentu malzenskiego a drogi z lilii do cywilnego. Oba byly w tiulach ze wstazkami. Z lilli pozostawilismy na cmentarzu w Zurawicy przy grobie matki meza Piotra. Z rozyczek zasuszylam .....obecnie nie gustuje w rozach lecz w hiacyntach, zonkilkach, filolkach, kolwaliach, bzach ktore zawsze otrzymywalam od tescia Jana. Uwielbiam kwiaty w doniczkach.Kolor rozowy zawsze kojarzy mi sie z niewinnoscia, z dziecmi, z wczesniakami, sypialnia .

Reklama

Napisał(a): Dana -

nie bierzcie ślbów,one tylko powodują ze facet czuje sie pewnie i robi z Was czlowieka 2-ej kategorii.90 proc facetów takich jest.moj nawet nie raczyl mi powiedziec przed slubem ze nie chce miec dzieci,a teraz nie chce mi dac rozwodu. kreci na prawo i lewo z przyjacółkami,wrzeszczy po mnie,przez niego wpadlam w depresje,bo mówi ze jestem nic nie warta,g€pia,gruba itd.mam dwa fakultety, zrezygnowawał z marzeń,nie mam juz nic...najlepiej zeby w koncu zniknal

Reklama

Napisał(a): sylwia -

Dana , szczerze Ci wspolczuje, ale jezeli moge, to cos Ci polece...wyrwij sie z tego chorego ukladu, poki jeszcze normalnie funkcjonujesz...znam wiele takich historii i wiem, czym one sie koncza...walcz o siebie!!!jestes napewno tego warta i uwierz, ze sobie poradzisz!!!niech Twoj maz idzie w swoja strone a Ty idz tam, gdzie bedzie Tobie latwiej...
powodzenia

Napisał(a): Magda -

Ja tam wolę co roku jechać na wakacje i niż zadłużać się na wesele. Wiem, że mój partner mnie kocha, jesteśmy razem od 10 lat i nie potrzebujemy papierka i obrączki do tego aby potwierdzić naszą miłość. Dlatego zamiast wesela jedziemy do Brazylii i na pewno przywieziemy piękne wspomnienia ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niebanalne dodatki do bukietów ślubnych