7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
7 ppt ?

niebieskie pudełko po porodzie (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

niebieskie pudełko po porodzie

Napisał(a): ~mummytobe -

Prawdopodobnie za miesiąc znajdę się na porodówce. Znajome, które już mają to za sobą mówią, że dostane tzw. niebieskie pudełko. Podobno dostają je świeżo upieczone mamy zaraz po urodzeniu dziecka. Zastanawia mnie czy faktycznie w każdej placówce dostaje się taki prezent? Czy ten pakiet jest naprawdę tak fajny, że warto się o niego postarać? Co znalazło się w Waszym niebieskim pudełku? Czy w ogóle takie dostałyście? Mamuśki, podzielcie się doświadczeniami :)
INTERIA.PL

Re: niebieskie pudełko po porodzie

Napisał(a): autor12 -

Mam 3 dzieci i za każdym razem były pudełka zona rodziła w 2 szpitalach i za każdym razem takie prezenty były i to nawet 10 lat temu.
Co w nich jest?? Reklamówki rożnych firm i próbki produktów dla dzieci i mam po porodzie.
Taki marketing w szpitalach dodatkowo z tego co pamiętam broszurki informacyjne , próbki kremów itd
Chyba ze nie chodzi o te pudełka ??

Napisał(a): rukola -

Chyba o te. Z tego, co wiem nie we wszystkich szpitalach je dają, ale można się o nie postarać wypełniając specjalną ankietę. Ogólnie niebieskie pudełko fajna sprawa. Tak jak wyżej rożne ulotki z ciekawymi informacjami, próbki produktów, które fajnie się sprawdzają bo można przetestować różne kosmetyki. W końcu każde dziecko jest inne. Ja miałam też chyba jeden czy dwa numery jakiegoś magazynu dla mam. Także jeśli tylko jest taka możliwość to bierz. Z drugiej strony nie wiem czy chciałoby mi się gdzieś specjalnie chodzić za tym niebieskim pudełkiem.

Napisał(a): mommylikeme -

Robiłam jakiś czas temu rozeznanie i widziałam, że jeśli w Twojej placówce nie dają niebieskiego pudełka po porodzie to można wejść na ich strone wypełnić krótki formularz i takie pudełko się dostanie. Nie wiem tylko czy wysyłają czy trzeba na przykład gdzieś podjechać i je sobie odebrać. Wiadomo, że z noworodkiem to już nie będzie takie proste.

Napisał(a): ~lola -

Ja to bym tego nie brała nawet gdyby dawali. Kiedy dostajesz niebieskie pudełko po porodzie trzeba wypełnić ankietę, w której musisz podać dane. Niby statystycznie, ale... Bałabym się, że zaraz będą mnie nękać telemarketerzy. A po porodzie to chyba jest ostatnia rzecz, której potrzebuje świeżo upieczona matka. Próbki są fajne, ale tak naprawdę nie wnoszą zbyt wielu pożytecznych rzeczy. Istnieje ryzyko, że taka mama zdecyzuje się na pełnowartościowy produkt z niebieskiego pudełka tylko dlatego, że miała do czynienia z próbką. W rzeczywistości na rynku jest wiele lepszych rzeczy, których nie będzie miała okazji spróbować. Bo lepsze jest to, co znane, tylko dlatego, że znane...

Napisał(a): ~rybka -

Tak się zastanawiałam co to jest to niebieskie pudełko, które dostaje się po porodzie. Teraz już wiem. Tylko mnie nurtuje dlaczego akurat niebieskie pudełko? Dlaczego nie różowe? Dlaczego nie na przykład "pudełko dla mamy"? Ta nazwa jest bardzo myląca. Wiedziałam, że coś takiego się dostaje, ale nie miałam pojęcia, że to się tak nazywa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: niebieskie pudełko po porodzie