52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń222
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +35
52 ppt ?

Niebotyczna emerytura 30 tyś ,rudego nieroba z naszych podatników pieniędzy ! Za co , za nieróbstwo i Targowicę ? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Niebotyczna emerytura 30 tyś ,rudego nieroba z naszych podatników pieniędzy ! Za co , za nieróbstwo i Targowicę ?

Napisał(a): ~gość -

Shadow15
~yeti
Ananke
O, miło :), już nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś tak do mnie się zwrócił.
Czytam i jestem przerażona! Czy ci ludzie nie mieli styczności z oświatą? Ten tu, Forman, Przemysław i paru innych 'polonistów"... gdyby Miodek nie żył, miałby ruchomy grób.
Heh.. jak tam pamietam, kiedy sie tak zwracałem.. o ile nie zapomniałem ;)
Ci ludzie mieli styczność z oświatą. Głównie rzucali kamieniami w szyby szkoły.. jak na jedynie Prawdziwych Polaków przystało :) Kiedyś tam troche z tym jeszcze walczyłem, ale to jakby Syzyfa chcieć wyręczyć w toczeniu tego kamyczka do procy..
Następny polonista z Kremla w ząbek szarpany, jak pan "Tyś" z Kaszub , 5 błędów w jednym zdaniu , kształceni na dziełach Lenina , weź ty się POczytaj, po jakiemu ty piszesz !
I nie śmiećcie mi już tematu trolle !
Bo co? Śmieci wrzuca się do śmietnika.
INTERIA.PL

Re: Niebotyczna emerytura 30 tyś ,rudego nieroba z naszych podatników pieniędzy ! Za co , za nieróbstwo i Targowicę ?

~gość
~gość
Shadow15
~yeti
Ananke
O, miło :), już nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś tak do mnie się zwrócił.
Czytam i jestem przerażona! Czy ci ludzie nie mieli styczności z oświatą? Ten tu, Forman, Przemysław i paru innych 'polonistów"... gdyby Miodek nie żył, miałby ruchomy grób.
Heh.. jak tam pamietam, kiedy sie tak zwracałem.. o ile nie zapomniałem ;)
Ci ludzie mieli styczność z oświatą. Głównie rzucali kamieniami w szyby szkoły.. jak na jedynie Prawdziwych Polaków przystało :) Kiedyś tam troche z tym jeszcze walczyłem, ale to jakby Syzyfa chcieć wyręczyć w toczeniu tego kamyczka do procy..
Następny polonista z Kremla w ząbek szarpany, jak pan "Tyś" z Kaszub , weź ty się POczytaj, po jakiemu ty piszesz !
I nie śmiećcie mi już tematu trolle !
Odezwal sie esbecki donosiciel i prowokator, teraz wielce szlachetny Prawdziwy Polak, od kiedy zaczęli mu płacić za hejtowanie na rzecz Partii :)
Buhahahahahahhahahahahahahahahah :)
Podobno wystawił na allegro legitymację pzpr, ale nie było chętnych.
Schował z powrotem głęboko, na wypadek gdyby wladza się jednak zmieniła i znów do ORMO przyjmowali :)

~gość
taie To zapytaj jeszcze o kleszcza co 31 lat pije krew podatników dzieląc Polaków na sorty .
" jak zamknąć 50 % Polaków? "
No właśnie?

Reklama

Memy na poziomie gimbazy to specjalność niedouka szadoła. Może też być tak, że szczujnia wierzy, że jedynie z obrazkami da sobie radę i takie mu podsyła :))))

Reklama

~gość Memy na poziomie gimbazy to specjalność niedouka szadoła. Może też być tak, że szczujnia wierzy, że jedynie z obrazkami da sobie radę i takie mu podsyła :))))
czego się spodziewałeś po byłym ormowcu. kiedyś nieźle pałą walił, ale w ściane i teraz widać efekty

~gość
~gość Memy na poziomie gimbazy to specjalność niedouka szadoła. Może też być tak, że szczujnia wierzy, że jedynie z obrazkami da sobie radę i takie mu podsyła :))))
czego się spodziewałeś po byłym ormowcu. kiedyś nieźle pałą walił, ale w ściane i teraz widać efekty
A to dlatego ten żeliwny gar na pale - żeby sobie więcej krzywdy o ścianę nie robił :)))

Reklama

~gość
~gość
A to dlatego ten żeliwny gar na pale - żeby sobie więcej krzywdy o ścianę nie robił :)))
Niebyt dobrze czyta, słabo pisze, za to świetnie operuje wykrzyknikami i wkleja prymitywne obrazki z ktorych sam sie śmieje jak szadoł do lustra :))))

~gość
~gość
~gość
Niebyt dobrze czyta, słabo pisze, za to świetnie operuje wykrzyknikami i wkleja prymitywne obrazki z ktorych sam sie śmieje jak szadoł do lustra :))))
Od prymitywnych obr to KURDUPEL CIEMNOGRODZKI ZR Skandynawii , Bandera 66
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niebotyczna emerytura 30 tyś ,rudego nieroba z naszych podatników pieniędzy ! Za co , za nieróbstwo i Targowicę ?