19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +39
19 ppt ?

Niech się ta zacofana część społeczeństwa ocknie z teorii spiskowych, że szczepienia to zło (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niech się ta zacofana część społeczeństwa ocknie z teorii spiskowych, że szczepienia to zło

Napisał(a): ~Gość -

Jestem przeciwnikiem obecnie rządzących złodziei, ale to nie znaczy, że jeśli rząd prowadzi kampanią na rzecz szczepień, a ja jestem przeciwnikiem politycznym tych złodziei, że należy ludzi zniechęcać do szczepień.
Wg mnie każdy racjonalnie myslaący człowiek rozumie, że szczepionki na Cowid-19 są dla nas zbawienne, a liczba powikłań po ich otrzymaniu jest tak znikoma, że nieistotna. Ja nie rozumiem tych co są szczepieniom przeciwni. Przecież jako dzieci, byliście szczepieni przeciwko ospie, gruźlicy, durowi brzusznemu, chorobie Hajnego Medina i i innym straszniejszym chorobom, niż Covid-19. I żyjecie, nie zdając sobie sprawy, że gdyby nie to, to niektórych z was by dziś na świecie już nie było.
To przykład jak dobrobyt ludzi zaślepia.

Dlatego krzyczcie głośno o pierwszej w nocy z balkonu na 5 piętrze:
"Ludzieee, ludzieee!"[b]
A gdy zaspani, pootwierają okna, to ich pytajcie:
Czemu się kur...a, jeszcze nie zaszczepiliście?
Niech się ta zacofana część społeczeństwa ocknie z teorii spiskowych, że szczepienia to zło.

Nie bądźcie jak to przysłowiowe krnąbrne dziecko z przedszkola, uparci, że na złość babci odmrozi sobie uszy Podobnie jak niejaka diva estrady, która wydaliła z mózgownicy myśl, że w szpitalach umierających naCowid-19 grają statyści.
Azaliż chcecie być tak głupi, jak ona?
INTERIA.PL

Re: Niech się ta zacofana część społeczeństwa ocknie z teorii spiskowych, że szczepienia to zło

Napisał(a): ~gość -

Zgadzam się, aczkolwiek zbyt wiele we mnie nieśmiałości ;), by nawoływać, czy nawet zmuszać ludzi do myślenia w taki sam sposób jak ja, zatem żadnych krzyków sąsiedzi z mojej strony nie uswiadczą. :)

Re: Niech się ta zacofana część społeczeństwa ocknie z teorii spiskowych, że szczepienia to zło

Napisał(a): ~gosc -

Nie będę się szczepić, nie dlatego jednak, że należę do grupy antyszczepionkowców. Bo do niej nie należę.

Jestem osobą racjonalnie myślącą, a nie mam przekonania, że preparaty stosowane obecnie podczas akcji wyszczepiania ludności globu są w pełni bezpieczne i że każdy racjonalnie myślący człowiek przyjmuje je bez obaw.

Na czym opierasz swoje przekonanie o ich zbawiennym działaniu? Czy zechciałbyś na to pytanie dokładniej odpowiedzieć?
Być może Twoja odpowiedź ułatwiłaby innym osobom podjęcie decyzji.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

"Johnson & Johnson zgodził się na ugodę w wysokości 230 milionów dolarów ze stanem Nowy Jork, oddalając skargi stanowego prokuratora generalnego dotyczące roli firmy farmaceutycznej w epidemii opioidowej.
Według Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), w ciągu ostatnich dwóch dekad w Stanach Zjednoczonych z powodu przedawkowania przepisanych na receptę lub nabytych nielegalnie opioidów zmarło prawie pół miliona osób. W samym 2019 r. z powodu przedawkowania opioidów zmarło ok. 50 tys. osób. W latach 1999 - 2019 liczbę ofiar oszacowano na niemal 500 tys. - informuje Reuters. Kryzys opioidowy kosztowały amerykańską gospodarkę 2,15 biliona dolarów."
https://www.rp.pl/Biznes/306279980-Johnson--Johnson-zaplaci-230-mln-dol-ale-uniknie-procesu.html
Skąd wiadomo, że szczepionka tej firmy jest bezpieczna? Bo tak powiedzieli?

"Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) nakazała firmie Johnson & Johnson zutylizowanie około 60 milionów dawek szczepionki przeciw COVID-19, z powodu możliwego zanieczyszczenia."
https://www.rp.pl/Covid-19/210619850-USA-Agencja-federalna-nakazuje-utylizacje-60-mln-dawek-szczepionek-JohnsonJohnson-przeciw-Covid-19.html

Napisał(a): ObserwatorII -

Drogi memu sercu Gościu, takie tubalne nawoływania maluczkich a i wielce zalęknionych groźbą śmierci bez stosownej spowiedzi i namaszczenia przez zalęknionego covidem kapłana, choć ponoć konsekrowane ma dłonie jak i resztę ascetycznego ciała nie zdadzą się na nic a nawet mogą stać się dla Ciebie udręką zalegając dotychczas mniemam nieskażone i czyste sumienie?

Co jeśli kilku maluczkich posłucha Twej słodkiej mowy ciała i donośnej wibracji strun głosowych w trybie pilnym z bijącym sercem pobiegnie po dawkę zbawienia stając się nieświadomie jednym z niezwykle rzadkich i nieistotnych z punktu widzenia stada przypadków?

Co jeśli pobożny oracz, który stracił swe liczne stado świń w ramach prewencji przed teoretycznie morderczym ASF straci niewinne dziecko lub pracowitą i podobnie pobożną małżonkę?

Nie spełni się marzenie jej życia godnego pochówku z licznym pogłowiem owieczek w kościele, pośród dymów świętych kadzideł i rozmodlonym kapłanem.

Człek ów doprowadzony do desperacji życiowej obwiesi się ( znane są liczne przypadki) lub z okrzykiem Jezus Maria z widłami ruszy na poszukiwania tego co namówił polówkę jego życia do szatańskiej gry w tą swoistą rosyjską ruletkę.

Reklama

~gosc Nie będę się szczepić, nie dlatego jednak, że należę do grupy antyszczepionkowców. Bo do niej nie należę.

Jestem osobą racjonalnie myślącą, a nie mam przekonania, że preparaty stosowane obecnie podczas akcji wyszczepiania ludności globu są w pełni bezpieczne i że każdy racjonalnie myślący człowiek przyjmuje je bez obaw.

Na czym opierasz swoje przekonanie o ich zbawiennym działaniu? Czy zechciałbyś na to pytanie dokładniej odpowiedzieć?
Być może Twoja odpowiedź ułatwiłaby innym osobom podjęcie decyzji.
Między innymi na tym:
https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/98-8-procent-zgonow-w-polsce-z-covid-19-dotyczy-niezaszczepionych-a-ilu-zaszczepionych-zmarlo,1067924.html

Dobrawa1 "Johnson & Johnson zgodził się na ugodę w wysokości 230 milionów dolarów ze stanem Nowy Jork, oddalając skargi stanowego prokuratora generalnego dotyczące roli firmy farmaceutycznej w epidemii opioidowej.
Według Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), w ciągu ostatnich dwóch dekad w Stanach Zjednoczonych z powodu przedawkowania przepisanych na receptę lub nabytych nielegalnie opioidów zmarło prawie pół miliona osób. W samym 2019 r. z powodu przedawkowania opioidów zmarło ok. 50 tys. osób. W latach 1999 - 2019 liczbę ofiar oszacowano na niemal 500 tys. - informuje Reuters. Kryzys opioidowy kosztowały amerykańską gospodarkę 2,15 biliona dolarów."
https://www.rp.pl/Biznes/306279980-Johnson--Johnson-zaplaci-230-mln-dol-ale-uniknie-procesu.html
Skąd wiadomo, że szczepionka tej firmy jest bezpieczna? Bo tak powiedzieli?

"Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) nakazała firmie Johnson & Johnson zutylizowanie około 60 milionów dawek szczepionki przeciw COVID-19, z powodu możliwego zanieczyszczenia."
https://www.rp.pl/Covid-19/210619850-USA-Agencja-federalna-nakazuje-utylizacje-60-mln-dawek-szczepionek-JohnsonJohnson-przeciw-Covid-19.html
Z całym szacunkiem, Dobrawa, ale co ma piernik do wiatraka, "ja piszę niebie a ty o chebie" Wklejasz link do artykułu dotyczącego jakiejś
sprawy opiodowej
za stanów, trwającej ostanie kilkanaście lat.
To ma być twój dowód na nieskuteczność szczepień?

Reklama

ObserwatorII Drogi memu sercu Gościu, takie tubalne nawoływania maluczkich a i wielce zalęknionych groźbą śmierci bez stosownej spowiedzi i namaszczenia przez zalęknionego covidem kapłana, choć ponoć konsekrowane ma dłonie jak i resztę ascetycznego ciała nie zdadzą się na nic a nawet mogą stać się dla Ciebie udręką zalegając dotychczas mniemam nieskażone i czyste sumienie?

Co jeśli kilku maluczkich posłucha Twej słodkiej mowy ciała i donośnej wibracji strun głosowych w trybie pilnym z bijącym sercem pobiegnie po dawkę zbawienia stając się nieświadomie jednym z niezwykle rzadkich i nieistotnych z punktu widzenia stada przypadków?

Co jeśli pobożny oracz, który stracił swe liczne stado świń w ramach prewencji przed teoretycznie morderczym ASF straci niewinne dziecko lub pracowitą i podobnie pobożną małżonkę?

Nie spełni się marzenie jej życia godnego pochówku z licznym pogłowiem owieczek w kościele, pośród dymów świętych kadzideł i rozmodlonym kapłanem.

Człek ów doprowadzony do desperacji życiowej obwiesi się ( znane są liczne przypadki) lub z okrzykiem Jezus Maria z widłami ruszy na poszukiwania tego co namówił polówkę jego życia do szatańskiej gry w tą swoistą rosyjską ruletkę.
Obserwatorze:
jako autor tego wątku nadal mam czyste sumienie. Ja namawiam, a każdy i tak podejmuje decyzję sam.

Napisał(a): ObserwatorII -

~Gość
ObserwatorII Drogi memu sercu Gościu, takie tubalne nawoływania maluczkich a i wielce zalęknionych groźbą śmierci bez stosownej spowiedzi i namaszczenia przez zalęknionego covidem kapłana, choć ponoć konsekrowane ma dłonie jak i resztę ascetycznego ciała nie zdadzą się na nic a nawet mogą stać się dla Ciebie udręką zalegając dotychczas mniemam nieskażone i czyste sumienie?

Obserwatorze:
jako autor tego wątku nadal mam czyste sumienie. Ja namawiam, a każdy i tak podejmuje decyzję sam.
Decyzje maluczcy podejmują nie pod wpływem zdrowego rozsądku a pod wpływem medialnej nagonki działającej na emocje gawiedzi.

Napisał(a): ~klik -

co ty porównujesz?Jak powiedział w telewizji francuskiej prof. Luc Montagnier - francuski wirusolog, laureat Nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, masowe szczepienia mają sens w przypadku wirusów stabilnych (słabo mutujących) takich jak ospa, ebola, polio, odra a nie takich jak grypa czy ten koronawirus. W przypadku wirusów niestabilnych wręcz masowe szczepienia wg profesora wywołują szybsze powstawanie coraz groźniejszych mutacji a COVID-18 ma dodatkowi wbudowane kody HIV (profesor Montagnier potwierdził to swoim autorytetem i potwierdził ,że jest to wirus sztuczny , który jest produktem zegarmistrza wysokiej klasy) , które ułatwiają mu blokowanie systemu immunologicznego co widać już w mutacji Lambda. Profesor już kiedyś wypowiedział się na temat szczepień przeciw grypie - to są bilety na pociąg , który odszedł w poprzednim sezonie - jest to wielki biznes dla producentów szczepionek na grypę . Powiedział też w telewizji ,że nie da sobie zamknąć buzi i coraz więcej rzetelnych naukowców na świecie w ma podobne zdanie w sprawie COVID-19. Napomknął,że rok temu Hindusi pierwsi odkryli sztuczne pochodzenie COVID-19 i występowanie - wstawek HIV w jego łańcuchu ale zostali zakrzyczeni przez zachodnie media i pewne lobby naukowe - odwołali wyniki swoich badań niepotrzebnie. Zespół profesora przeprowadził taką samą analizę i otrzymał te same wyniki. Teraz w necie jest też mnóstwo fake-ów przypisujących profesorowi Montagnier wiele absurdalnych wypowiedzi a by go ośmieszyć
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niech się ta zacofana część społeczeństwa ocknie z teorii spiskowych, że szczepienia to zło