Odpowiadasz na:
NIECH ŻYJE RAFAŁ TRZASKOWSKI PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW

~gość
Temat dodał(a):
~gość -
Dobry sukces wyborczy, a przede wszystkim wsponiałe ideały - wolna Polska dla wszystkich Polaków. Nie ma mowy o polityce wykluczenia i prześladowania za poglądy. Każdy człowiek ma prawo do poglądów i egzystencji. Nie można wykluczać i piętnować swoich oponentów i mówić, że ja jestem prezydentem około 50%Polaków, którzy na mnie głosowali. Prezydent powinien reprezentować i łączyć wszystkich Polaków, bez względu na to, jakie mają poglądy. Prezydent musi być niezależnym i samodzielnym mężem stanu . Prezydent nie może prześladować, wykluczać prawa do życia ludzi o poglądach, które się mu nie podobają. Prezydentem szanującym wszystkich Polaków, zapewne będzie Rafał Trzaskowski. Nigdy nie można powiedzieć o PO prześladowała kogokolwiek za poglądy polityczne, czy religijne . Niech żyje nasz prezydent Rafał Trzaskowski!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: NIECH ŻYJE RAFAŁ TRZASKOWSKI PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW

Napisał(a): ~gość -

Wyborca Głosowałem na Pana Hołownie,gdyż uważam że jest nam potrzebny silny prezydent niezależny od żadnej partii
Niestety malomiasteczkowa i wiejska tłuszcza woli marionetkę a ci z dużych miast politycznego krzykacza.
Teraz będziemy mieli wybór pomiędzy dżuma a cholerą...i co wybrać?
Wybierz mądrze dla Ciebie i Twojej rodziny.

Napisał(a): Wyborca -

Głosowałem na Pana Hołownie,gdyż uważam że jest nam potrzebny silny prezydent niezależny od żadnej partii
Niestety malomiasteczkowa i wiejska tłuszcza woli marionetkę a ci z dużych miast politycznego krzykacza.
Teraz będziemy mieli wybór pomiędzy dżuma a cholerą...i co wybrać?

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

~gość
~buc Pani Adminko,
Proszę o ponowne, skuteczne, zgodnie z obietnicą, zablokowanie Won Furmana
Napisała Dobrawa1. Zapytamy adminkę czy dała obietnicę.
Odwal się od Dobrawy. Nic takiego nie napisałam.
Zapytamy? To ile osób tam siedzi przy komputerze?

Napisał(a): ~wkurzony -

WSZYSTKICH POLAKÓW !!!!!
A nie jak Duda =====prezydent pisu !

Reklama