67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
67 ppt ?

Niechciana ciąża (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Niechciana ciąża

Napisał(a): Domicela -

gość Zachowanie czystości przedmałżeńskiej jest najlepszą inwestycją na udany związek, a później małżeństwo. Wystarczy przeczytać kilka mądrych artykułów na ten temat. Jest to poparte badaniami.
Myj się wiec przed ślubem, będziesz czysty. A i po ślubie tez się myj - nadal będziesz czysty.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Dziecko to najwspanialszy dar jaki można sobie wyobrazić.
Dar wymagający i wymuszający odpowiedzialność,ale gdy już się z nim oswoisz oddasz wszystko by był wraz z Tobą bezpieczny.
Jestem mężczyzną ale odkąd mam Kacpra mój poziom empatii wzrósł do poziomów których nie sposób objąć słowami a pokłady miłości których nawet sobie nie wyobrażałem że je w sobie noszę odezwały się dzwonem w mej duszy którego nie zagłuszy żadna z codziennych bytowych trosk.
Jeśli istnieje na świecie miłość bezwarunkowa i idealna to jest nią właśnie miłość do swego dziecka

Reklama

Napisał(a): milepaul -

Nie przeraża Was to okrucieństwo wobec dzieci? Ciągle się o tym słyszy. Ja jestem przerażona kolejnymi historiami dzieci. Rodzą dzieci, których nie chcą a potem maltretują, zabijają ... nie radzą sobie z wychowaniem, bo sami jeszcze nie dorośli.
Pobicie i zabicie 3 miesięcznej Nadii przez rodziców, okaleczenie półrocznego chłopca, zabicie ... , może oni jednak powinni usunąć ciążę a nie rodzić dziecka, którego nienawidzą od poczęcia.
Podaję tutaj skrajny przykład, a jestem przekonana, że autorka jest tylko w pierwszych szoku i boi się utracić stabilizację, którą dopiero co zyskała.
Chciałam tylko pokazać, że aborcja w niektórych przypadkach to lepsze rozwiązanie. No ale nasze społeczeństwo potrafi tylko zakładać - JAKOŚ TO BĘDZIE.... i jest jak jest.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Znajomi, z którymi mieszkałam byli w podobnej sytuacji. Tabletka antykoncepcyjna nie zadziałała, bo były upały w Chorwacji. Ale skończyło się dobrze. On się jej oświadczył- przy nas- studentach- współlokatorach. Później wzięli ślub cywilny, była huczna impreza na naszej ,,chacie'' studenckiej. Kiedy urodził się mały Jaś a Anka z Mariuszem akurat mieli wykłady lub ćwiczenia, podrzucali małego ,,ciotkom'' lub ,,wujkom''- współlokatorom. Było wesoło i nigdy nie było problemu! Głowa do góry, współlokatorzy ze studiów na pewno pomogą. Powodzenia, trzymam kciuki!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bardzo niechciana ciaza
Do góry strony: Niechciana ciąża