7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Niechęć do partnera w łóżku (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niechęć do partnera w łóżku

Napisał(a): ~Maja -

Witam,
Od pewnego czasu seks z moim partnerem stał się niemożliwy. Nie dlatego, że mnie zdradził czy zawinił w jakiś inny sposób. Po prostu nagle zaczął mnie irytować w łóżku, bez żadnej widocznej przyczyny. Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Uwielbiam kiedy mnie dotyka, problem pojawia się w tedy kiedy ja dotykam jego. Momentalnie cała gra wstępna się sypie i żadne z nas nie ma już ochoty na seks.
Otóż nic się nie zmieniło, mój partner jest taki sam jak w tedy kiedy go poznałam. Po prostu zaczęło mnie irytować jego zachowanie w łóżku, które wcześniej mi nie przeszkadzało, a wręcz mnie podniecało, nakręcało.
Czuję się źle na samą myśl, że będę musiała go dotykać. Często proszę aby nie okazywał żadnych emocji ponieważ to tylko potęguje moją niechęć. Chcę po prostu jak najszybciej mieć to za sobą i przejść do seksu. Tylko mój partner widząc, że się do tego zmuszam traci ochotę na całą resztę, zaczynamy się kłócić i jest bardzo źle.
On twierdzi, że już mnie nie podnieca, że mam kogoś innego. Ja nawet nie wyobrażam sobie żeby mieć kogoś innego i to nie jest tak, że mnie nie podnieca. Uwielbiam patrzeć na niego gdy jest nago, fantazjuję o nim gdy go nie ma, kocham kiedy mnie dotyka. I nie umiem nazwać tego okropnego uczucia, które mnie dopada gdy ja go dotykam.
Czy przeżył ktoś kiedyś coś takiego, potrafi opisać to uczucie i doradzić mi co mogłabym zrobić?
INTERIA.PL

Re: Niechęć do partnera w łóżku

Napisał(a): ~dobra rada -

Najlepiej gdy mąż będzie wymagał od ciebie zdrady kontrolowanej. Nie zastanawiaj się, bierz w ciemno. Najlepiej paru partnerów, bo przy jednym możesz się zakochać i klapa. Przy większej ilości ogierów zawsze wrócisz do męża. Wasze pożycie odżyje, zobaczysz.

Reklama

Napisał(a): buc1 -

Dobrawa1
~dobra rada Potrzebujesz nowego ogiera. Mąż nie musi o tym wiedzieć!
Jestem przeciwna takim rozwiązaniom. Na miejscu męza pognałabym babę, by obsługiwała swoich ogierów.
Ależ seks to nie mydełko i się nie zmydli.

Reklama

Napisał(a): ~rogacz -

Dobrawa1
~dobra rada Potrzebujesz nowego ogiera. Mąż nie musi o tym wiedzieć!
Jestem przeciwna takim rozwiązaniom. Na miejscu męza pognałabym babę, by obsługiwała swoich ogierów.
Ja miałem podobnie. Namówiłem żonę na zdrady kontrolowane i wszystko się zmieniło. Dopiero teraz wiem, co to znaczy mieć żonę. Sama prosi się o nowych ogierów. Mnie to odpowiada, jej też. Po takich orgiach proszę, by w końcu zasnęła. To uratowało nasz związek i już tak pozostanie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Niechęć do partnera w łóżku