60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +-10
60 ppt ?

Niedobranie w łóżku może zakończyć związek? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niedobranie w łóżku może zakończyć związek?

Napisał(a): Gość -

Mam drażliwy problem, proszę o rady.
Spotykam się z chłopakiem od prawie pół roku i do tej pory nie możemy się porozumieć w łóżku.
Na początku myślałam, że to chwilowe i w końcu się zmieni, ale chyba po pół roku już powinno być inaczej, prawda?
Nie stresowałam go tym na początku, ale jakieś 2 miesiące temu zaczęłam ten temat (bardzo delikatnie, żeby go nie urazić), ale on i tak zareagował nerwowo.
Próbowałam mu podpowiedzieć co lubię, ale nawet jak mu się mówi wprost to on jakoś nie umie... no nie wiem jak to opisać nawet, jest bardzo nieporadny w łóżku.
Co robić?
Boję się, że w końcu się rozstaniemy przez to.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Niedobranie w łóżku może zakończyć związek?

Napisał(a): WednesdayTEN -

lakoniczna (...) Próbowałam mu podpowiedzieć co lubię, ale nawet jak mu się mówi wprost to on jakoś nie umie (...)
A co lubisz? ;) No i w czym się przejawia ta jego nieumiejętność?

Śmiało córko, nie lękaj się, wszak przyszłaś tu po poradę i ukojenie...

Reklama

WednesdayTEN
lakoniczna (...) Próbowałam mu podpowiedzieć co lubię, ale nawet jak mu się mówi wprost to on jakoś nie umie (...)

Zboczeniec!

Napisał(a): gość -

Rozumiem, że brak jest tej całej "otoczki" i Ty nie możesz się wyluzować. W ramach gry wstępnej, po prostu pobaw się z nim, weź jego rękę i pokaż mu "namacalnie" co lubisz. Powiedz mu coś w stylu "dzisiaj spróbuj w ten sposób, dla urozmaicenia". Jeżeli tego nie poczuje, no to kiszka. Pogadajcie wprost, może się gość za bardzo spina i chce jak najszybciej osiągnąć cel. Poczytajcie jakieś mądrzejsze książki na ten temat (film w necie to nie wszystko). No i praktyka. Jeżeli to nic nie pomoże to postaw sprawę jasno, że jest egoistą.

Reklama

Dziewczyno, albo weź sprawy w swoje ręce i to TY rzuć go na łóżko i pokaż mu co lubisz, albo daj sobie od razu spokój z takim związkiem!!! Faceci nie lubi rozmawiać o seksie to po pierwsze, a po drugie z domyślaniem się też mają problem. Piszesz, że jest taki nieporadny - jeżeli w łóżku jest taki nieporadny to podejrzewam, że i na całej linii tak jest, a co za tym idzie - nie licz na jakieś jego spektakularne sukcesy życiowe.
Do boju dziewczyno - same chciałyście równouprawnienia - więc pokaż, że Ty też możesz być wiodącą osobą w łóżku. Powodzenia!!!

U mnie chodzi taki nieporadny juz 20 lat...teraz juz mi sie nie chce rozwodow i takich tam ale przez cale moje zycie skamlalam jak pies o troche seksu a jak juz mi go troche dal to chodzil napuszony jak paf.A ile sie nagada o seksie w towarzystwie hoho

Napisał(a): wiosna2 -

lakoniczna Mam drażliwy problem, proszę o rady.
Spotykam się z chłopakiem od prawie pół roku i do tej pory nie możemy się porozumieć w łóżku.
Na początku myślałam, że to chwilowe i w końcu się zmieni, ale chyba po pół roku już powinno być inaczej, prawda?
Nie stresowałam go tym na początku, ale jakieś 2 miesiące temu zaczęłam ten temat (bardzo delikatnie, żeby go nie urazić), ale on i tak zareagował nerwowo.
Próbowałam mu podpowiedzieć co lubię, ale nawet jak mu się mówi wprost to on jakoś nie umie... no nie wiem jak to opisać nawet, jest bardzo nieporadny w łóżku.
Co robić?
Boję się, że w końcu się rozstaniemy przez to.
>>Ba ba nie ten buhaj:)OOOOOOO

Napisał(a): wiosna2 -

gość U mnie chodzi taki nieporadny juz 20 lat...teraz juz mi sie nie chce rozwodow i takich tam ale przez cale moje zycie skamlalam jak pies o troche seksu a jak juz mi go troche dal to chodzil napuszony jak paf.A ile sie nagada o seksie w towarzystwie hoho
>>Bo ta krowa co dużo ryczy to mało mleka daje:)OOO

Kressska
WednesdayTEN

Zboczeniec!
Kto? Ja? Ja się tylko pytam i pomocą chcę służyć ;)

WednesdayTEN
Kressska
WednesdayTEN

Zboczeniec!
Dobra dobra...tylko najpierw zapnij rozporek :DDD

Kressska
WednesdayTEN
Kressska
WednesdayTEN

Zboczeniec!
Dobra dobra...tylko najpierw zapnij rozporek :DDD
Rączki mam na kołderce! Se wypraszam kosmate myśli!

...ja tylko niosę pomoc :>
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niedobranie w łóżku może zakończyć związek?