283
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +16
283 ppt ?

Niedoczynność tarczycy- powinnam się bać? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niedoczynność tarczycy- powinnam się bać?

Napisał(a): gość -

gabianiolek gdyby ktoś był z warszawy i potrzebował namiaru na dobrego ekokrynologa to w centrum medycznym marki bez kłopotu można się zarejestrować na wizytę. Moja mama tam się leczy i są bardzo fajne efekty.
Rzeczywiście nie ma co popadać w panikę. Najpierw trzeba się zapisać do endokrynologa, potem wykonać wszystkie badania, potem iść na konsultację i podjąć leczenie. Jedna z moich znajomych chodzi do centrum medycznego marki i rzeczywiście tamtejszy specjalista umie pomóc.

Na pewno masz tarczyce jakoś nie wierze w to wiesz dlaczego bo mam ją. mimo przyjmowania hormonu tarczycy to człowiek ma masę dodatkowych chorób właśnie dlatego ze tarczyca niedomaga a hormon to tylko coś sztucznego w organizmie nigdy prawdziwe nie jest.tarczyca to praktycznie choroba całego organizmu rozwala cały środek człowieka hormon hamuje ale to wszystko choroby co są z tarczycą związane jest ich sporo.

Reklama

Napisał(a): Mareva -

gość Na pewno masz tarczyce jakoś nie wierze w to wiesz dlaczego bo mam ją. mimo przyjmowania hormonu tarczycy to człowiek ma masę dodatkowych chorób właśnie dlatego ze tarczyca niedomaga a hormon to tylko coś sztucznego w organizmie nigdy prawdziwe nie jest.tarczyca to praktycznie choroba całego organizmu rozwala cały środek człowieka hormon hamuje ale to wszystko choroby co są z tarczycą związane jest ich sporo.
Każdy ma tarczycę no chyba że mu usunęli? Gościu chyba chciałeś zapytać o chorą tarczycę?

Reklama

na razie ten lek na niedoczynność kosztuje jakieś grosze (terapia miesięczna jest dużo tńsza niż 1/9 kebaba). ale spokojnie - nasza władza wprowadzi euthyrox na poziom 100+ miesięcznie i będzie na 500+ na siódme dziecko. niech będzie pochwalony święty jarosław, zawsze dziewica.

Reklama

Napisał(a): Gość -

gagatka Obecnie tarczycę można w miarę skutecznie kontrolować, chociaż wiąże się to z koniecznością brania leków do końca życia. Ale warto, bo nie leczona tarczyca może prowadzić do depresji.
\Do otylosci i wielu innych powaznych chorob.
Nie wierz w zadne leczenie alternatywne...nie w tym przypadku.

Napisał(a): ~marianna4 -

Niedoczynność tarczycy to dość popularne schorzenie, które dotyka wiele osób, szczególnie kobiet. Sama niedawno zostałam zdiagnozowana, muszę przyznać, że miałam typowe objawy - zmęczenie, ciągła senność, wypadanie włosów. Zdecydowałam się na leczenie w Psychomedic, to klinika prywatna w Warszawie, mają dobrych specjalistów, także mogę polecić, jak macie taki problem jak ja. Klinika ma 6 różnych lokalizacji, to miejsce bardzo nowoczesne, można się zarejestrować przez internet.

Napisał(a): ~bartuszczyk30 -

Nie ma się czego bać - odpowiednia dieta, leki i dbanie o siebie wystarczy :). Ja na początku mojej przygody z niedoczynnością miałam trochę pod górę ale w końcu poprosiłam o pomoc specjalistę i od tego momentu jest dobrze. Mam konsultacje online z moją panią dietetyk Beatą-Ślebzak Cebulą (z tego względu, że jestem z małej wsi w której dobrych dietetykow nie ma). Rozmawiamy ze sobą na skype - tak też wlasnie ułozyła mi odpowiedni jadłospis i mnie pilnuje :D rozmowy są bardzo przyjemne a jadłospisy Pani Beata układa bardzo fajne.

Napisał(a): ~irka66 -

~marianna4 Niedoczynność tarczycy to dość popularne schorzenie, które dotyka wiele osób, szczególnie kobiet. Sama niedawno zostałam zdiagnozowana, muszę przyznać, że miałam typowe objawy - zmęczenie, ciągła senność, wypadanie włosów. Zdecydowałam się na leczenie w Psychomedic, to klinika prywatna w Warszawie, mają dobrych specjalistów, także mogę polecić, jak macie taki problem jak ja. Klinika ma 6 różnych lokalizacji, to miejsce bardzo nowoczesne, można się zarejestrować przez internet.
Ja też potwierdzam, że mają tam bardzo dobrych specjalistów. Przede wszystkim wyróżniają się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo oferują profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Rejestracja online to bardzo szybkie i przede wszystkim wygodne rozwiązanie więc warto z niego skorzystać.

Napisał(a): ~iwona k -

W pracy tarczycy pomoże tylko i wyłacznie wysoka dawka jonów ujemnych i odpowiednia suplementacja jodu, selenu oraz cynku i witaminy D3. Ale najważniejsza jest jonizacja ujemna której w naszym powietrzu gdzieś zabrakło. Zostało to zbadane naukowo i potwierdzone. Efemty poprawy TSH bez leków zaobserwowano już w ubiehgłym wieku a teraz potwierdził to dr medycyny naturalnej Wikarski Jacek w swojej komorze jonizacyjnej. Lekarze o jonizacji ujemneju nic nie wiedzą i tylko Naturopaci mogą tu cokolwiek pomóc. Zięba nie jest praktykiem tylko publicystą więc może to tylko opisać. Po pomoc do naturopaty takiego jak opisywał ktoś wyżej (tacy są kształceni w Niemczech i Kanadzie) Szukajcie w google komora jonizacyjna warszawa. Tu jest też jakiś filmik https://www.y(...)mp;t=7s
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • niedoczynno tarczycy forum 2019
  • tsh i f4 w granicach normy laboratoryjne
  • forum na temat tarczycy
  • niedoczynnosc tarczycy forum
Do góry strony: Niedoczynność tarczycy- powinnam się bać?