18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +2
18 ppt ?

NIEJAKI LENZ POOSIEŁ CHCE ZABIERAĆ TO CZEGO NIE DAŁ!!!! (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: NIEJAKI LENZ POOSIEŁ CHCE ZABIERAĆ TO CZEGO NIE DAŁ!!!!

Napisał(a): Laila44 -

Ja i wiele innych kobiet urodziłyśmy dzieci i wychowały bez 500+.Mnie nie podoba się to że te 500+ dostają też rodzice mający miesięczny dochód ponad 10.000 tys. zł.Tak nie powinno być powinna być różnica gdy ktoś ma 3-4 tys. a inny ponad 10 tys.

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Jakie słownictwo prostackie i PiSuarskie, taki głąb. Wybitny głąbie! Pisuar chce(elektorat około 10mln), chce przyznawać pieniądze wszystkich podatników elektoratowi PiS. Czy to jest normalne? A dlaczego opozycja ma dawać swoje pieniądze głąbom PiS i nierobom twojego pokroju.

Patrząc na twoją prostotę rozumiem, że nie rozumiesz tego, że PiS daje profity, by zaraz odebrać w podatkach, podwyżkach cen i opłatach.

Napisał(a): ~gość -

Laila44 Ja i wiele innych kobiet urodziłyśmy dzieci i wychowały bez 500+.Mnie nie podoba się to że te 500+ dostają też rodzice mający miesięczny dochód ponad 10.000 tys. zł.Tak nie powinno być powinna być różnica gdy ktoś ma 3-4 tys. a inny ponad 10 tys.
Jesteś już poza 500+ ,więc możesz tylko być przecie lub być zazdrosna, ponieważ masz dorosłe dzieci ,ale twoje dzieci korzystają z tego przywileju. Czasy się zmieniają program się rozwija .już nie dla ciebie lecz dla twoich dzieci i ich dzieci. Skoro chcesz mentalnie wrócić do biedy i rozpruwania żył ciężka pracą dla twoich dzieci ,to zaproponuj dzieciom ,żeby były biedne i nie korzystały z tego programu. Pewnie tego nie zrobisz , na pewno nie zrobisz , żadne matki i ojcowie tego nie zrobią w całej Europie ,ponieważ mają jeszcze lepsze większe pieniądze na zachodzie .

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

Laila44 Ja i wiele innych kobiet urodziłyśmy dzieci i wychowały bez 500+.Mnie nie podoba się to że te 500+ dostają też rodzice mający miesięczny dochód ponad 10.000 tys. zł.Tak nie powinno być powinna być różnica gdy ktoś ma 3-4 tys. a inny ponad 10 tys.
Całkowicie się z tobą zgadzam, tylko jak oddzielić niepracujących leni (mały dochód w rodzinie) od ludzi pracujących np na 2 etaty.?

Napisał(a): Dobrawa1 -

~Gość Jakie słownictwo prostackie i PiSuarskie, taki głąb. Wybitny głąbie! Pisuar chce(elektorat około 10mln), chce przyznawać pieniądze wszystkich podatników elektoratowi PiS. Czy to jest normalne? A dlaczego opozycja ma dawać swoje pieniądze głąbom PiS i nierobom twojego pokroju.

Patrząc na twoją prostotę rozumiem, że nie rozumiesz tego, że PiS daje profity, by zaraz odebrać w podatkach, podwyżkach cen i opłatach.

500+ nie tylko elektorat PiS bierze. Wszyscy go biorą, niezależnie od partyjnej przynależności.

Reklama

~gość
~zen Odchodzimy od manipulacji Lenza ,to nie polskie nazwisko.
Mówisz o kłamczyńskim on ma wykształcenie z filozofii marksistowskiej i taką wprowadził w Polsce.
A co nie dociera takie proste Lenz nazwisko ?

~gość
~gość
~zen Odchodzimy od manipulacji Lenza ,to nie polskie nazwisko.
Mówisz o kłamczyńskim on ma wykształcenie z filozofii marksistowskiej i taką wprowadził w Polsce.
A co nie dociera takie proste Lenz nazwisko ?
A co nie dociera takie proste nazwisko kłamczyński od kłamcy?

~Gość Jakie słownictwo prostackie i PiSuarskie, taki głąb. Wybitny głąbie! Pisuar chce(elektorat około 10mln), chce przyznawać pieniądze wszystkich podatników elektoratowi PiS. Czy to jest normalne? A dlaczego opozycja ma dawać swoje pieniądze głąbom PiS i nierobom twojego pokroju.

wysoko wykształcony matołku opozycja ma tylko te pieniądze które ukradła jak rządziła i ta opozycja jak u władzy była nic nikomu nie dała a podatki brała a na dokładkę swoim pozwalała kraść afera VAT paliwowa afera autostradowa i jeszcze 200 innych których nawet mi się nie chce wymieniać i dla twojej wiadomości prędzej z dachu skoczę jak jakiemuś aferzyście z PO uwierzę

Napisał(a): Laila44 -

~gość
Jesteś już poza 500+ ,więc możesz tylko być przecie lub być zazdrosna, ponieważ masz dorosłe dzieci ,ale twoje dzieci korzystają z tego przywileju. Czasy się zmieniają program się rozwija .już nie dla ciebie lecz dla twoich dzieci i ich dzieci. Skoro chcesz mentalnie wrócić do biedy i rozpruwania żył ciężka pracą dla twoich dzieci ,to zaproponuj dzieciom ,żeby były biedne i nie korzystały z tego programu. Pewnie tego nie zrobisz , na pewno nie zrobisz , żadne matki i ojcowie tego nie zrobią w całej Europie ,ponieważ mają jeszcze lepsze większe pieniądze na zachodzie .
Człowieku ja nie zazdroszczę tych 500+ napisałam że ja i inne matki nie dostawałyśmy 500+ i że nie godzę się że dostają 500+ też ci co mają wysokie dochody.Moje dzieci miały wszystko co było im potrzebne bez niczyjej łaski i tyle.Zazdrość nie śmiesz mnie człowieczku.........

~gość

wysoko wykształcony matołku opozycja ma tylko te pieniądze które ukradła jak rządziła i ta opozycja jak u władzy była nic nikomu nie dała a podatki brała a na dokładkę swoim pozwalała kraść afera VAT paliwowa afera autostradowa i jeszcze 200 innych których nawet mi się nie chce wymieniać i dla twojej wiadomości prędzej z dachu skoczę jak jakiemuś aferzyście z PO uwierzę
Czemuż człowiecze się wylogował?
Matołku prosty, nie będę wymieniał afer PiS, bo do rana nie wyrobię, to są radowi krętacze, którzy nie cofną się przed niczym. Przypominam Keramek, co mówił Kłamczyński,, Mamy do czynienia z syndromem tłustych kotów, a to się nazywa nepotyzm". O aferach VAT, nawet nie wspominaj, bo wysoko postawieni PiSowcy ściągali VAT dla siebie. A ja wierzę Donaldowi Tuskowi, bo gwarantuje wolność i te same profity. Wolność to najważniejszy akt w krótkim życiu człowieka. Żadne pieniądze nie są warte utraty wolności. Ludy dyktatur oddają życie za wolność.
« Wróć do tematów
Do góry strony: NIEJAKI LENZ POOSIEŁ CHCE ZABIERAĆ TO CZEGO NIE DAŁ!!!!