Komentarze (346)

Dodaj komentarz

Napisał(a): MatkaniePolka -

Ja sobie cenię niezwykle pracę w Niemczech, co prawda pracę mam przez agencję pracy Ej Job, ale to tylko ogromny plus bo pomagają ze wszystkimi formalnościami, a jednak wypłata w euro jest nieporównywalna.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wałbrzych.zwyżka -

Jeśli potrzebujesz wynająć podnośnik osobowy, zachwalam odwiedzić stronę internetową:Poszukujemy pracowników
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Analityk -

AGrecja Hiszpania Portugalia Włochy Francją w dół mocno bo Niemcy przenoszą miejsca pracy do siebie . Wojna z Polska i rozwojem w pełni ! To boli niemcow ze eksport im nie wzrośnie kosztem polskich rodzin! Chyba ze ustawia sobie Tuska gubernatorem w Polsce
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): szyderca -

"...jedyną bolączką jest brak fachowców..." - a milion ściągniętych fachowców z Azji i Afryki to nie jest lekarstwo na ową bolączkę ??? PS. Rok temu Bieńkowska powiedziała: "...z każdego euro wpłaconego do kasy Unii Niemcy mają zwrot 1,25 euro..." - teraz wiecie kto sponsoruje ten "boom" ???
Odpowiedzi (29)

Napisał(a): Maniek -

No to jeszcze czterysta tyś imigrantów i wakatów nie będzie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wwwidz -

Niech tak nie zachłystują się tym spadkiem bezrobocia bo nie policzono tych przybyłych później ich rodzin a w przyszłości podrosną następne nieroby. Tak że ten hura optymizm jest co najmniej nie na miejscu, jest mydleniem oczu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tyle w temacie -

jedziesz do niemiec?) złoto i dzieła sztuki TWOICH przodków już tam są!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): procol harum -

CHORWACJA UWAŻA ŻE UNIA CHCE ZNISZCZYĆ POLSKĘ,A PROFESOR RZĄŻYŃSKI Z PAN SĄDZI ZE UNIA CHCE OBALIĆ POLSKI RZĄD.WEDŁUG PATRKA EDERY UNIA URUCHAMIAJĄC ARTYKUŁ 7 STOSUJE MANIPULACJE POLITYCZNĄ W CELU POPARCIA TUSKA I TOTALNEJ OPOZYCJI.WEDŁUG PROFESORA EKONOMII KIEŻUNA POLITYKA GOSPODARCZA STYROPIANOWYCH LIBERAŁÓW I BALCEROWICZA DOPROWADZIŁA DO TAKIEGO ZACOFANIA EKONOMICZNEGO POLSKI ŻE NASZ KRAJ NIGDY NIE DOGONI ZACHODU POD WZGLĘDEM DOCHODÓW I ZAROBKÓW.ICH POLITYKĘ CHCĄ KONTYNUOWAĆ PO,OBYWATELE RP I NOWOCZESNA PUSZCZAJĄC POLAKÓW Z TORBAMI.
Odpowiedzi (11)
Odpowiedzi (3)
Dodaj komentarz