132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +37
132 ppt ?

Nieobyczajności. Na komentarzach. Robota Gallów ... (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nieobyczajności. Na komentarzach. Robota Gallów ...

Napisał(a): RdstQsa -

To co się dzieje na komentarzach, przekracza wszelkie granice. I wszystkiego. To nie homo sapiens. To nie czterokopytne. To zgnilizna moralna.

To się dzieje na felietonach RAZ-a. Tygodniowych. A tfórcy to Galle ...Interio. Wprowadź komentowanie TYLKO dla zalogowanych. Portal spokój bedzie miał. A uczestnicy swobodę ...;))
INTERIA.PL

Reklama

Re: Nieobyczajności. Na komentarzach. Robota Gallów ...

Napisał(a): taie -

Nie ma szans - liczą się tylko kliknięcia i z tym związana KASA.
A tylko udają że walczą z hejtem
To jest taka hipokryzja polskiego oddziału. .

Reklama

Keramek A co niby zmienia fakt że ja niby jestem Keramek przecież dalej jestem tak samo anonimowy jak gość
Ale przynajmniej wiem że to nie jest ktoś kto tylko podszywa się pod twego nicka

Napisał(a): ~Gall -

RdstQsa Gall.
Wiesz, że to czepiactwo jest ?? A kolejność odwrotna może być ...Mówisz i masz. ;))
Nie. To zwykle rozumienie i szacunek do tego, co ktoś pisze. Chyba, że wolisz kiedy ludzie nie szanują tego, co napiszesz. Wtenczas jest to czepiactwo.
To jednak świadczy wyłącznie o Tobie...

Reklama

Napisał(a): Keramek -

taie
Keramek A co niby zmienia fakt że ja niby jestem Keramek przecież dalej jestem tak samo anonimowy jak gość
Ale przynajmniej wiem że to nie jest ktoś kto tylko podszywa się pod twego nicka
To już jest zupełnie inny problem:) nikt nie broni gościom zakładać kont. Nikt również nie powinien zamykać forum dla niezalogowanych.

Napisał(a): ~gość -

taie
Tak jakby tak trudno było sobie czyjeś konto podrobić.... Tylko komu by się chciało tają podrabiać? Na głowę by trza upaść i to z dużej wysokości.

taie Nie ma szans - liczą się tylko kliknięcia i z tym związana KASA.
A tylko udają że walczą z hejtem
To jest taka hipokryzja polskiego oddziału. .
Witaj. Patrząc na zwykłe komentarze. Pod RAZ-em. Jest to hipokryzja ...;))

Napisał(a): ~Gall -

RdstQsa Gall.
Jest problem. Świntuszenia. I nieważne jak to ujmę ...Zgniliznę moralną usunąć trza. ;))
Załóżmy, że zamkną forum nielogowanym. Dajesz tu i teraz gwarancję, że świntuszenie się skończy?
Jaki to problem założyć sobie konto z którego można ciupać ile wlezie, komu popadnie?
Że skasują konto za którymś razem? Nowe założy.
Komu prędzej braknie cierpliwości, modowi czy zlosnikowi?😀

Mnie nie musisz odpowiadać. Administrowałem małe i duże forum.
Temat znam od podszewki.

~gość
taie
Tak jakby tak trudno było sobie czyjeś konto podrobić.... Tylko komu by się chciało tają podrabiać? Na głowę by trza upaść i to z dużej wysokości.
Nie ma takiej możliwości by zalogować się pod czyimś nickiem.

Gall.
Ciekawe kto mi usuwa wpisy ?? Mię to oczywiście lotto ...nic zdrożnego nie wsadziłem. Lecz powtórzę. Zmodernizowane określenie ...on nie śpi. On nie ma ...wyczucia. Za grosz. ;))

Napisał(a): ~yeti -

RdstQsa
Ciekawe kto mi usuwa wpisy ?? Mię to oczywiście lotto ...nic zdrożnego nie wsadziłem. Lecz powtórzę. Zmodernizowane określenie ...on nie śpi. On nie ma ...wyczucia. Za grosz. ;))
No jak to kto?
Dziwne pytanie.
Oczywiście że wszelkiej maści goście, galle, anonimy i inni podszywający się pod na wskroś poczciwych i wiecznie uciemiężonych zalogowanych.
Ehh..
;P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nieobyczajności. Na komentarzach. Robota Gallów ...