561
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi234
  • Ocen na +101
561 ppt ?

Niepokojące doniesienia! Jest konflikt? (235)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?

Napisał(a): ~zbynek -

gość Przecież Trzaskowski tylko czeka sposobnej okazji by wbić nożyk Donaldowi. Tak jak Brutus. To taki człowiek, który nigdy nie stanie do walki jawnej. Zawsze knuł, i dalej knuje.
Arens-Trzaskowski to niestety pejs a oni maja knucie w genach.

Reklama

Reklama

Re: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?

Napisał(a): ~Kris -

~Jan Zajmij się pisowską patologią - Kowalskim, Ziobra, Sasinem. Czekam na komentarz...
Jaką patologią? W PIS patologią jest jedynie bratanie się z kościołem i sponsorowanie czarnego nieroba! Nie wiadomo na jakiej podstawie prawnej PIS daje pieniądze kościołowi oraz sponsoruje podejrzaną działalność Rydzyka przekazując mu co rusz miliony! To jest jedyna patologia w PIS. Patologią w czystym składniku była PO i obecna jej pochodna KO. Tusk za to co zrobił Polsce i Polakom już dawno powinien oglądać świat przez kratki! Przypomnę w skrócie, kradzież pieniędzy z funduszy inwestycyjnych na przyszłe emerytury Polaków, sprzedaż ZELMERA niemieckiemu Siemensowi, próba sprzedaży LOTOSu Rosjanom, podarowanie Rosji ogromnej kwoty ponad miliarda złotych za tranzyt rurociągiem Jamał, za aferę AmberGold oraz przymykanie oka na próbę wykończenia LOTu przez młodego Tuska, który pracował w specjalnie do tego celu powołanej konkurencyjnej spółce lotniczej. Nie na darmo Rosjanie uważali Tuska za swojego człowieka w Warszawie a Kanclerz Angela osobiście biegała jak kotka z pęcherzem, żeby załatwić mu drugą kadencję! Takie ewidentne działania na niekorzyść Polski klasyfikują do wsadzenia kandydata za kratki na długie lata! To tylko nieliczne jego działania na szkodę Polski! Nie pisz więc o patologi człowieku!

Reklama

Re: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?

Napisał(a): ~gość -

Pan Tusk chciałby wrócić i mieć wpływ na politykę w Polsce. Osobiście bardzo dziękuję temu panu. Może i powinien odejść w niepamięć. Nie jest tu potrzebny. Jak widać jego polityka opierała się tylko na bezrozumnym kopiowaniu zachodnich poleceń. Jeżeli ten pan pozostanie przy władzy w PO to PO przegra wybory. Jedynym który może coś zrobić by powstrzymać PIS jest Trzaskowski. Nie ma w Polsce miejsca dla takich aparatczyków jak Tusk.

Re: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?

Napisał(a): gość -

Zamiana ryja przy korycie. A jesteście zwykłymi pracownikami najemnymi, którym Polska czyli obywatele, wszyscy obywatele powierzają pielęgnowanie i dbanie o nasze - Polski interesy. A wy siebie i całą świtę od prezydenta po posła nazywacie polską. Coś się wam pój....ało w głowach. Banda nieużytecznych dziadów i dziadówek.


« Wróć do tematów
Do góry strony: Niepokojące doniesienia! Jest konflikt?